Wpis z mikrobloga

macie tak, ze kompletnie nic wam nie sprawia jakiejś większej przyjemnosci i satysfakcji, przez co nie macie pasji?
probowalam tyle rzeczy; joga, rysunek, bieganie, gitara, taniec i wiele innych
aczkolwiek zadna z nich nie sprawia mi na tyle przyjemnosci ze mam chęć robic to dalej, bardziej czuje taki przymus zeby cos zrobic i czuje sie glupio przez to ze nie mam zadnej ciekawej pasji, tylko dni spedzam glownie na siedzeniu przed komputerem, ogladaniem youtube i randomowym spacerem w nocy zeby cos poczuc XD
czuje presję spoleczenstwa zeby miec jakąś pasję, bo inaczej jest się nudnym czlowiekiem ale ehhh

#depresja #przegryw
  • 38
@smolldaisy miałem tak czasami,ale teraz często chodzę na rybki i mógłbym siedzieć cały dzień jak #!$%@?ęty XD dzięki temu inne rozrywki są również ciekawe(np gierki), bo jest bardziej różnorodnie
@smolldaisy: czuje dokładnie to samo, wiele rzeczy próbowałem w każdej jestem dobry ale w żadnej jakoś szczególnie, nic mnie nie cieszy na tyle żeby się tym zająć, a jak już coś takiego znajdę to nagle ktoś z otoczenia zgasi ten cały entuzjazm, chyba wypróbuję te nocne spacery