Wpis z mikrobloga

@smialson: Rafał dostał fuchę po znajomości i o to jest kwik. To nic dobrego nie wróży, ale gorzej też raczej być nie może. Po prostu Polski nie lubi się w Europie dlatego na nas nie głosują, a w zasadzie głosują tylko wtedy gdy zobaczą na scenie roznegliżowaną #p0lka bo każdy Europejczyk ma jakiegoś kolegę który opowiadał jakie Polki są łatwe dla zagranicznych turystów wskakują na bolca bez zadawania pytań
@smialson: takie mamy elity w tym kraju które swoją strefę komfortu rozumieją jako budowanie towarzystw wzajemnej adoracji a następnie trwanie w zmowie milczenia. Mentalność która się wytworzyła uniemożliwia samooczyszczanie się niektórych środowisk z patologi i trzymanie jakościowego poziomu
@smialson: Rafał potrafi śpiewać ballady, wychodzi mu to i pasuje, niestety The Ride poprostu nie jest piosenką dla niego - więc albo zmienić wokaliste i zostawić piosenkę albo na odwrót. A jeśli chodzi o SAM UTWÓR to jest jednym z lepszych, które Polska wysłała na Eurowizję. Po prostu wykonanie leży.
@szqin_: Na preselekcjach do Eurowizji 2017 pokazał klasę, śpiewając wolną piosenkę. Tak dobrze to zrobił, że aż go wybuczeli.
A co do "The Ride", to demo Clary Rubensson jest lepsze.
@smialson: nie wybuczeli go przecież za piosenkę - inna sprawa, że sama kompozycja była słaba na ten konkurs.

Zgadam się, demo Clary było lepsze, więc tak jak już wcześniej - albo zmienić piosenkę, która będzie pod Rafała, albo zmienić Rafała i zostawić piosenkę. No cóż Polsko, nie w tym roku.
@Canoodle: Za granica nie byłem , ale znam wielu ludzi ,którzy byli i wszyscy twierdzą ,że w Europie gdziekolwiek byś nie pojechał to europejczycy nic do nas nie mają .
@Edenes: nie wiem jak ty ale ja bym nie powiedział w twarz Ukraińcowi całej prawdy, ale jestem wobec nich trochę uprzedzony za Wołyń chociażby. Robię dobrą minę do złej gry, bo ktoś musi wykonwac najgorszą robotę. Może zachód też tak postępuje wobec Polaków