Wpis z mikrobloga

Kupiłem wczoraj kompota w E36. Zwykle byłem obojętny wobec tej marki, jeżdżę audi
Szukałem czegoś mniejszego do jeżdżenia w około komina, żeby nie męczyć swojego klekota nie dogrzaniem. No i szczerze mówiąc spodziewałem się walorów jezdnych jak w civicu czy innej astrze.
Ale to jest sztywne i pewnie się prowadzi, nawet na wyższych prędkościach i w deszczu.
Więc witam serdecznie, bardzo mi miło - człowiek uczy się całe życie
#bmw
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorek:
Ja to auto kupiłem w cenie foteli xD (oczywiście troszkę więcej, ale było tanie)
Żeby nie było tak kolorowo - do roboty obydwa błotniki, i leciutko zaczyna brać próg, ale do uratowania bez wspawywania nowego. Podłoga i przewody zdrowe. Auto stało 3 minuty na aukcji zanim zadzwoniłem, oczywiście to 1.6 ale mi więcej do jeżdżenia po mieście nie potrzeba.
  • Odpowiedz
oczywiście to 1.6 ale mi więcej do jeżdżenia po mieście nie potrzeba.


@RwandyjskiFront: (,)

To teraz wsiądź do takiego z 2.8l i uwierz mi dopiero pokochasz te auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sorek: nie można mieć wszystkiego, dwa auta to i tak dla mnie pewne rozpieszczanie samego siebie. Więc niech na początek będzie to 1.6. Zawsze zostają swapy, tym bardziej że buda zdrowa/do ogarnięcia za niewielkie pieniądze
  • Odpowiedz