Wpis z mikrobloga

@pu100stan: albo Ty czegoś nie zrozumiałeś/nie doczytałeś, albo ja. W każdym razie mam to gdzieś. Program działa, niczego nie kradnie, kod źródłowy jest dostępny. Nikogo nie zmuszam ani do szczepienia ani do korzystania . Nie w każdym mieście jest łatwo o termin. Miłego dnia.
  • Odpowiedz
@jarzmo_przyszlosci: infolinia spoko, ale jak znajdziesz termin na http://szczepienia.github.io/ , dodzwonisz się na infolinię to termin CI może zniknać, zwłaszcza w dużych miastach . Mój program szuka co dwie minuty albo cześciej, a jak włączysz tryb zaklepania wizyty, to pierwszy wolny termin, wedle kryteriów szukania, CI umówi. Działa :-) Więcej info co i jak jest na stronie z pierwszego posta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wxwxwx: chciałam też coś takiego napisać ale tbh żebyś dużym mieście to dzialalo to by trzeba od razu zautomatyzować zapisy. Ta ich wyszukiwarka to potrafi pokazywać zupełnie inne terminy co odświeżenie. Może miałam pecha i ktoś właśnie dodawał nowe terminy na bazę.
  • Odpowiedz
@bluberr: Terminy są dodawane i odejmowane przez cały dzień. Sytuacja się zmienia z sekundy na sekundę, dosłownie. Ta strona na github.io odświeża się co 30 minut. Mój program może co minutę szukać. Znajomi w Warszawie (parę osób) znaleźli przez ten program termin na ten sam dzień lub nazajutrz... :-) Spróbuj i daj znać :-)
  • Odpowiedz