Wpis z mikrobloga

@wxwxwx: Bardzo polecam tego użytkownika. Odpaliłem tego bota i zarezerwował mi na za dwa dni termin na sputnika w Moskwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wxwxwx: Ziom szacun, ale serio SDK trzeba instalować żeby odpalić apke? Nie dało się builda/releasu jakiegoś zrobić? :)

Popaczam w kod później, bo akurat .neta trochę znam :) a za pomysł propsy.
  • Odpowiedz
@rzuf22: Bo myślałem że tylko 3.1 jest wieloplatformowy a teraz widzę. ,że .net 5 też jest.:-) Jak vscode obsługuje .net 5 to pomyślę o migracji. Nie zajmuje się programowanie zawodowo a z .net core zacząłem zabawe jak było w wersji 2.0 .
  • Odpowiedz
@rzuf22: no dobra, migracja na .net5 byłą banalna. Zainstalować. zmienić jeden wpis w .csproj i tyle. Kompilacja przeszła. Potestuje jeszcze i jak będzie ok to poprawię repo. DZIĘKI !
  • Odpowiedz
@wxwxwx uwielbiam to #!$%@?, tą metodologię w tym #!$%@? kraju

W ciągu ostatnich kilku lat napisałem na własny użytek skrypty do:
-monitorowania zwrotow rzadkich książek w bibliotece uczelnianej
-oraz w bibliotece miejskiej
-zapisy do obleganych lekarzy w luxmedzie
-zapisy na lokalne eventy sportowe z limitem miejsc
-zapisy do lekarza w medicoverze

i pewnie kilka więcej. Jak #!$%@? muszą żyć w tym kraju ludzie którzy nie umieją zorganizować sobie skryptowego stacza kolejkowego to
  • Odpowiedz
@#!$%@?: wątpię. Taki sam to ma efekt jabyś klikał na przycisk Szukaj na ich stronę co 2 minuty. Bo dokładnie to , w imieniu użytkownika, robi ten program
  • Odpowiedz
@Ogniwo_Paliwowe: @Ranger: @Chuseok:
No dobra, przyjmijmy:

Mango telezakupy wypuszcza preparat na odchudzanie. Mirek tworzy takiego bota czy taki skrypt co ułatwia ci zamówienie. Okazuje się, że to gówno nie odchudza a zabija ludzi (bo alergia, bo cos tam, cks tam). W świetle prawa Mirek przyczynił się do samookaleczania lub nawet śmierci. Po prostu wkleiłem paragrafy, bo trochę chcialem po #szur owac. No trudno, nie zrozumieliscie żartu, ale ja jako
  • Odpowiedz