Wpis z mikrobloga

Tutaj dobrze ze dźwignie x20 dałem bo bym popłynął... Xd ale powinna być jakaś zrzuta realizacja rynek na altcoiny nie wyglada dobrz s
  • Odpowiedz
@KingFight: No rynki się zamknęły krypto leci obecnie -35 -20 +100 potrzymam jeszcze myśle ze do 24 spadek i zamykam pozycje żeby numeru nie zrobili w nocy na małym wolumenie up
  • Odpowiedz
Trzeba sobie powiedzieć, ze te ostatnie S dzisiaj były ryzykowne... i chyba moje najgorsze zagranie w dniu dzisiejszym uratowało mnie to ze dźwignia mała. Gdy nie mam pewności to tak gram mała dźwignia nie jestem hazardzista... jednak myśle, ze po zamknięciu rynków indeksów krypto zleci w dol i wyjdę na plus jeśli będę mieć czas wieczorem wyślę wam screeny zarobku/straty z tych ruchów ostatnich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzik97: Jak widziałem że piszesz że łapiesz Matica na 2.1 i 2.2 to aż się bałem, to samo z celr chyba na 0.6. Dobrze że żyjesz jeszcze. Ja trzymam resztki mojego Matica z 2.655 ale chyba mi go wybije na zero, zarobione i tak już jest na tym wejściu elegancko więc git.
  • Odpowiedz
@inXe: czekam jeszcze z dwoma krypto No koncowka chu*** zagrana przezemnie... sugerowałem się ze btc i indeksy lecą w dol... a tutaj te 2 pozostałe krypto które S trzyma się... z Ankr luz bo tam 2 paczki tylko, ale mam kłopoty z celr średnia 0,708
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzik97: Ja zostawiam na noc, lubię takie smaczki rano sprawdzać np. +600% albo po prostu zamknięte na zero ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzik97: Ja przed chwilą szybkie 20% na sushi ledwo zdążyłem ustawić order dosłownie sekundę przed wybiciem
  • Odpowiedz
@inXe: Ankr zostawię z Sl, ale z celr nie wiem co zrobić chyba tez z sl bo strach żeby go w nocy nie podbili nagle napewno kiedyś zleci na moje poziomy ale depo z gumy nie jest...
  • Odpowiedz
@inXe: obserwuj Ankr tam coś się wydarzy arkusz jak z betonu na K jeśli będzie tak dalej to tam może być ath na 0,22 dodam do ulubionych bo będzie tam trochę roboty...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzik97: Ajj pomyliłem się o ciut, miałem zlecenie longa na 0.1568 na ankr, brakło 0.00003 ( ͡° ʖ̯ ͡°) No nic na dzisiaj wystarczy, zamykam wszystko i zostawiam tylko matica bo należy mu się zasłużone -30% tej nocy po tych wszystkich szalonych wzrostach
  • Odpowiedz
Wszystko na plusie zamknięte nie było wielkich procentów, ale bardziej się cieszę, ze mnie rynek nie wywiózł...
dobrej nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzik97: No to się zadziało widzę w nocy, ankra pewnie będziesz żałować troszkę, ale kto wie, loteria ( ͡° ͜ʖ ͡°) MATIC 450% ()
  • Odpowiedz
@inXe: dla mnie niepewne pozycje zostawiać na noc..... raczej tak nie robie wole się wyspać niż obudzić się z czystym kontem Xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzik97: Czo ten MATIC! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wczoraj 2.65 S x20, tak jak mówiłem liczyłem na korektę - 30%, czyli z ath to będzie 1.89 więc taki T, SL na 2.70. Pisałem Ci jak było 450%, prysznic, spacer do sklepu, śniadanko, patrzę na aktualny kurs ale bez wykresu - o
  • Odpowiedz