Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pytanie do Mirkow ktorzy maja szczuple, zadbane dziewczyny. Gdzie je poznaliscie i w jakim wieku? Pytanie kieruje glownie do przecietnych facetow a nie chadow (wiem ze w tym wypadku moze nie byc zwyczajnie takich posiadajacych opisane rozowe). Zastanawiam sie czy w wieku 30 lat nie znajac nikogo w miescie mozna poznac taka dziewczyne. Tyle sie ich widuje na miescie. Tinder i badoo wiadomo odpadaja bo nie dzialaja #zwiazki #rozowepaski #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a3bbba1e7e7f000be5ff77
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
kiwix: Ja jestem moze jakies 4/10 , odludek bez znajomych, poznałem 8/10 przez internet. Ale nie przez apki/portale randkowe, tylko przez forum tematyczne. Bylem przed trzydziestka. Na poczatku bylo pisanie, potem skype, potem spotkanie, no i wreszcie zwiazek na odleglosc ktory sie skonczyl slubem. Internet jest zbawieniem, nawet dla odludkow, o ile nie jest się zdesperowanym creepy typem ktory zyje w piwnicy i mysli tylko o seksie, #!$%@? sie w kazdej