Wpis z mikrobloga

Historia o polce z prawdziwego życia nie chcecie to nie wierzcie. Pewien Mirek którego znałem związał sie z p0lką na odległość. Ona ćpała cięła się (wstawiała to na snapa XD rak) i #!$%@? baba. On się martwił był z nią i starał sie pomóc a ona na niego wjazdy cały czas na zmiane z "kocham cię skarbie". W końcu p0lka naćpała się tak że moja znajoma musiała ją ogarnąć. Mirek był załamany a ona nie chciała z nim pisać bo nie. Potem zaczęła pisać że go kocha i dziękuje za wsparcie (jak po każdej takiej akcji). P0lka postanowiła wyjechać ze znajomymi na domki śpiąc ze swoim byłym...w jednym pokoju. Mirek o tym nie wiedział a ona prawdopodobnie skakała na #!$%@? byłego bo nawet nie pisała z mirkiem. Jak wróciła mirek się o tym dowiedział (o wyjeździe ze znajomymi reszty się pewnie domyślił) i załamał się. Prawdopodobnie z emocji wziął dragi w takiej ilości że trafił do szpitala. Co na to p0lka? "Boże przyjade do ciebie"? A może "Nie zostawię cię bo ty mnie nie zostawiłeś gdy byłam w tej sytuacji"? Nic bardziej mylnego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zwyzywała go i powiedziała że nie chce go znać rzekomo za to co zrobił. P0lka wróciła do byłego i zamieszkali razem. Z mirkiem nie wiem co się stało.

#przegryw #blackpill
  • 7