Wpis z mikrobloga

Małe #chwalesie - dziś weszło 1 000 subów na #youtube! :D Zrobiłem nawet wspaniałą grafikę z tej okazji. ^^

Trochę ponad rok temu założyłem kanał o tematyce #gamedev - Make Games Today. Najpierw wrzucałem filmu z #programowanie #csharp #roguelike. Aktualnie skupiam się na rozmowach z różnymi osobami związanymi z gamedevem w ramach serii "O piątej nad graniem".

Zainteresowanych zapraszam na kanał - https://makegames.today
FeniXb3 - Małe #chwalesie - dziś weszło 1 000 subów na #youtube! :D Zrobiłem nawet ws...

źródło: comment_16213486739nmj1Fz5IPYtftRECd9E9K.jpg

Pobierz
  • 6
@gry-sa-sztuka: już 882. ;) Masz sporo komentarzy pod filmami, super. U mnie prawie 300 subów wpadło w ciągu 2 dni od wrzucenia linka do pierwszych dwóch filmów, ale nie przekładało się to na wyświetlenia i interakcję pod filmami. Wciąż nie mam jakiegoś sporego odzewu pod materiałami, ale wiem, że przynajmniej dla tych kilku osób, które oglądają, wnoszę coś wartościowego.
@FeniXb3: haha dzięki ;D No to i tak jestem w szoku, że aż tyle subów Ci wpadło tak szybko ;) Co do komentarzy, to pewnie specyfika kanału robi różnicę i inaczej to wygląda na podcastach, inaczej na śmiesznych filmikach, a jeszcze inaczej na recenzjach ;) Tak czy siak, czy masz 100 subów, czy 1k, to zawsze jest x osób, dla których to co robisz jest wartościowe i z przyjemnością Cię oglądają
@gry-sa-sztuka: trafiłem na idealny moment po prostu chyba. Kanał założyłem, bo zacząłem nagrywać filmy dla swoich studentów jak zaczął się lockdown w zeszłym roku. Był to moment, kiedy sporo osób zainteresowało się programowaniem. Udostępniłem linki do tych dwóch pierwszych filmów w piątek lub sobotę przed Wielkanocą, sporo osób najwyraźniej miało wtedy czas, żeby obejrzeć te filmy. :D