Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich stron namawiają mnie na szczepienia bo:
Nie wejdziesz na basen czy restauracji bez kodu QR,
nie wejdziesz nigdzie,
Będzie to przymusowe zobaczysz,
A do tego płatne a teraz za darmo,
Wszyscy się szczepią.

Co przemawia za tym abym tego nie robił?
Ubezpieczyciele mówią wprost, że nie wyplacają odszkodowań za skutki poszczepienne na koronawirusa bo jest to eksperyment.
Tak, wprost mówią, że jesteśmy krolikami doświadczalnymi, zastraszonymi przez telewizje i radio (w radio jedynka non stop #!$%@? o wirusie).
Na chwilę obecną nawet nie jestem w statystykach bo chorobę przeszedłem jak przeziębienie i nie wiedziałem nawet o tym, mało tego pracowałem w tym okresie i przez okres dwóch tygodni mogłem zarazić setki osób. I co? Ilu sie na budowie zaraziło? Pewnie wszyscy przeszli to tak samo jak ja. Dopiero musiałem zrobić test na przeciwciała i wyszło blisko 600 ale czego to nie wiem.

#koronawirus
  • 18
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Haha polak robak na budowie robi i będzie mówić czy ktoś ma się szczepić czy nie, słuchaj się rządu i polityków, bo oni wiedzą co dla nas dobre a co nie XDDD
A tak serio to #!$%@?ć te szczepionki
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: a tak naprawdę to serio boisz się możliwych efektów ubocznych szczepienia czy po prostu lubisz mieć poczucie, że masz jakiś wybór?
Osobiście w swoim życiu robiłem wiele bardziej niebezpiecznych rzeczy i cały czas robię tak jak pewnie wszyscy ale ostatnio słyszy się głównie o tym jaka to szczepionka może być niebezpieczna. Wsiadając do samochodu mam pewnie większą szansę zginąć niz od szczepienia
  • Odpowiedz
  • 4
@ZdeformowanyKreciRyj nie tyle co boje ale obserwuje statystyki. No w moim wieku, przy mojej wadze to na covid mam taką samą szanse umrzeć jak w katastrofie lotniczej w ostatnim roku czyli praktycznie zerowa o ile samolot nie rozbije sie na chodniku kilka metrów obok mnie.
Dodatkowo mamy możliwość użycia trzech szczepionek a w radiu słyszę, że rząd kombinuje z odstepami między dawkami a za 3 godziny podobna audycja, że producent to jednak
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Miałem sobie to twoje pieprzenie o eksperymencie medycznym darować ale dobra.
Który eksperyment medyczny wybierasz
1. Dobrowolne zarażenie się wirusem SARS-CoV-2, który namnażał się biędzie w niekontrolowany sposób i skutków nie jesteś wstanie przewidzieć nawet w kilkudniowym okresie, którego długofalowych skutków nie znamy a już wiemy o problemach neurologicznych, sercowych, uszkodzeniach wielu narządów, zakrzepicy czy nawet problemami z potencją.
2 Przyjęcie szczepionki, która badana jest od ponad 20 lat, której
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @Zarzutkkake: Miałem sobie to twoje pieprzenie o ek...

źródło: comment_1621340892TEtK53Hj84hwa42Tu55uTB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zarzutkkake: sam się szczepię, ale daleko jestem od tego, aby namawiać na siłę innych do tego. Uważam, że każdy powinien samemu podjąć decyzję, dobrze aby decyzja ta była podparta jakimiś wiarygodnymi informacjami (zarówno za, jak i przeciw).

Dlaczego ja się szczepię:

1. Mam 42 lata, kilkoro z moich znajomych przeszło covida i ci, którzy przeszli go w pełni objawowo, długo odczuwali negatywne skutki tej choroby. Poza tym jest duże prawdopodobieństwo, że
  • Odpowiedz
Co przemawia za tym abym tego nie robił?

Ubezpieczyciele


@Zarzutkkake: A nie, to masz rację. Jak wiadomo ubezpieczyciele to najlepsi spece od medycyny. Zawsze jak jestem chory to idę do agenta ubezpieczeń. Jak mam zbudować dom, to pytam o zdanie śpiewaka operowego, jak naprawiam samochód to tylko u piekarza.

Masz jeszcze jakieś dobre życiowe protipy?
  • Odpowiedz
Ze wszystkich stron namawiają mnie na szczepienia bo:

Nie wejdziesz na basen czy restauracji bez kodu QR,

nie wejdziesz nigdzie,

Będzie to przymusowe zobaczysz,


@Zarzutkkake: Ja nie mam nic do szczepień, ale z przekory nie lubię jak ktoś rządzi moim życiem i takich akcji nie lubię. Jeśli coś jest na minus dla mnie to właśnie te pseudoregulacje prawne.
  • Odpowiedz