Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ar_0: Miałem o tym dawno temu wiec zapomniałem większości - zasadniczo w żyłach krew i tak płynie wolno, przecięcie kilku w jednym miejscu nie jest jeszcze taki straszne bo nadgarstek gruby nie jest, ucisk to zatamuje.
Z kolei głębokie, podłużne nacięcie jest o wiele cięższe do zatamowania.
Ale ja tylko robię zdjęcia w szpitalu więc miałem jedynie podstawy PP na pierwszym roku, jeśli #!$%@?ę głupoty to proszę mnie skrzyczeć i poprawić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Mjj48003: szczerze mówiąc chętnie poznałbym opinie eksperta, może jak cięcie jest głębokie, to tak trzeba? Szczerze mówiąc trochę mi głupio dostać tyle plusów za taki komentarz nie znając się na rzeczy, ale w sumie to zaznaczyłem xD
  • Odpowiedz
@msichal: szew materacowy poziomy, ma na celu zmniejszenie napięcia tkanek w okolicy rany a co za tym idzie lepsze gojenie. Podsumowując nie jest to #!$%@?, tylko sytuacja zapewne tego wymagała.
  • Odpowiedz
  • 2
@aughelmir myśli samobójcze miałem od dłuższego czasu, dzień wcześniej też się pociąłem ale nie tak drastycznie więc można powiedzieć że planowałem to już dłużej
  • Odpowiedz
@turboziom: No chyba że tak. Zawsze mnie politowanie bierze jak słyszę że ktoś miał "próbę samobójczą" bo jak ja myslałem o popełnieniu bohatyra to miałem plan który gwarantował sukces xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
K***a, ja i moja głupota. Na portalu dla dzieci ze śmiesznymi obrazkami wytykam błędy w sposobie i podpowiadam jak to poprawnie zrobić 0_o
  • Odpowiedz