Wpis z mikrobloga

Właśnie siedzimy na pszyrce i pani nam opowiada o potrójnym mutancie koronawirusa z usmieszkiem na ustach i straszy 4 fala i zdalnym nauczaniem. Ale ona nie wie, że my wszyscy mamy uśmiechy na ustach bo nienawidzimy szkoły i kochamy pandemie i zdalne nauczanie. Tag zapłonie jesienią, już nie oddany szurom naszej "wolności/pandemii trwaj".. Jarek pokazał pani wykop i tag koronawirus, zainteresowana chyba dołączy do nas i założy konto. #koronawirus #szkola
Pobierz
źródło: comment_1621326565s9hoT61Iwz5CCgHKHsNoH6.jpg
  • 10
@szyryfyry1: Dzieciaki muszą siedzieć w maskach 6 godzin dziennie, a #!$%@? problem jest w tym że osoby mające objawy zarażają, nie dość, że jeśli wśród nich jest jedno z bólem gardła, to i tak się zarażą, ale nawet nie o to chodzi,
nałożyć na miliony ludzi głupich restrykcji nie ma sprawy, a na początku pandemii, zatrudnienie kogoś dodatkowo do dps, bo pracownicy zaczęli chorować to nie, nie wiem mam ochotę wyp****
Pobierz
źródło: comment_1621327111ZL8064qGSnaGlzYhgS38vo.jpg
widać wielu to pasuje, zwłaszcza w szkołach średnich.

Przegrywy już na starcie.


@szyryfyry1:
@Zona_faraona: Jakieś cyrki typu spacery po parku jak w przedszkolu, rozmowy jak to ciężko wszystkim zamiast lekcji, zakaz sprawdzianów i pytania, tak wygląda powrót do szkół licealistów xD xD xD Info z pierwszej ręki

Tymczasem moje dzieci z klas 1-3 po powrocie pierwszy tydzień sprawdziany i normalny tryb nauczania xD Co to się porobiło że dzieciaki 8
@Chuseok: Bo tak szczerze, to pomysł powrotu do szkół na miesiąc jest totalnie #!$%@?, chyba że to ma faktycznie spowodować podtrzymywanie tego wirusa w społeczeństwie, ale w takim wypadku powinniśmy wszyscy wyjść #!$%@? ten sejm i zrownac to z ziemią. A o dzisiejszej młodzieży to ja się nie wypowiadam nawet. Powinna być przywrócona obowiązkowa służba wojskowa, bo tu nawet nie ma kto walczyć. W takich Stanach dzieci strzelają z broni jak