Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji:
1. Nasraj świąt katolickich w prawie każdym miesiącu, dzięki czemu jak ktoś robi coś niekatolickiego np. w grudniu, możesz to powiązać z obrazą Bożego Narodzenia.
2. Ktoś cudem trafił z wydarzeniem w miesiącu bez katolickiego święta.
3. "na kilkanaście dni przed czerwcem, miesiącem, który to w normalnym świecie poświęcony jest kultowi Najświętszego Serca Pana Jezusa..."
  • Odpowiedz
@saakaszi: Nie jestem Katolem, ale jak katole właśnie wam narzucają swoją wiarę to sraki dostajecie, a patrzcie teraz co Ikea robi XD To samo tyle ze w droga stronę. No ale to ikea, sklep dla biedoty głównie umysłowej.
  • Odpowiedz
@saakaszi: czy tylko ja mam dość katolickich płateczkòw śniegu, ktòrych obraża wszystko? Zakupy w IKEI nie są obowiązkowe. Ja codziennie muszę być narażona na widok krzyża w każdej państwowej placòwce (np. urzędy, szkoły) a inba jest o tęczową torbę sprzedawaną w prywatnym sklepie. A już wgl śmiech na sali, że tę inbę rozkręcił gość, ktòry hailowanie uważa za świetny żarcik a o tęczę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saakaszi: zjeby i tyle.szkodzą wszystkim. Tęcza to nie tylko propagowani3 homo. Czasami tęcza to tęcza i #!$%@?.
Oczywiście wprowadzanie czegokolwiek by promować homo czy chrześcijaństwo w jakiś nachalny sposób byłoby głupie Pytanie czy za tęczową torbą kryją sie slogany promujące coś czy to zwykłe #!$%@? tęczowe torby.
  • Odpowiedz