Wpis z mikrobloga

Może to ja jestem jakiś dziwny, ale czy waszym zdaniem brakuje w grze takich oskryptowanych scen akcji? Jest ich kilka w grze i jak dla mnie to tylko takie efektowne przerywniki jako chwila odetchnienia od zwykłej rozgrywki. Jest kilka fajnie wyreżyserowanych jak ucieczka z takemurą przed ninja arasaki czy pościg z rogue, ale czy one są tak istotne dla rozgrywki?

Wolicie więcej "zwykłej" zawartości w postaci zleceń dla fixerów i zwiedzania lokacji czy takie bajerancko wyreżyserowane sceny "na szynach"? (mam nadzieję, że o to chodziło autorowi posta poniżej, bo nie chciał mi wytłumaczyć konkretnie)

#cyberpunk2077

Czy lubicie interaktywne sceny "na szynach"?

  • Tak, to fajna odskocznia, może być ich więcej 58.9% (43)
  • Nie, wolę zwykłą rozgrywkę 41.1% (30)

Oddanych głosów: 73

  • 9
@pablo397: obecna ilość, czyli chyba dwie takie sceny - jak dla mnie jest ok.
Za pierwszym razem nie zdałem sobie sprawy, że strzelanie w tych scenach jest opcjonalne, także nie odejmuję punktu za psucie immersji, chociaż jest to komiczne, gdy to zauważasz xD
Za pierwszym razem nie zdałem sobie sprawy, że strzelanie w tych scenach jest opcjonalne, także nie odejmuję punktu za psucie immersji, chociaż jest to komiczne, gdy to zauważasz xD


@Czarna_ksiazka: nie do końca. Robiłem testy kilku scen i zazwyczaj jest jakiś warunek, który gracz musi spełnić - bodajże oddać kilka celnych strzałów w określonym czasie i wtedy scena jest kontynuowana bez względu czy gracz dalej strzela czy nie. Jeśli nie spełnisz
@PonuryKosiarz: bardzo liczę na takie sceny DLC - na pewno by dodało to trochę zabawy. Zwłaszcza jesli moglibyśmy się zbratać z jakimś gangiem. Z chęcią zobaczył bym taki najazd na pozycje tygerclawsów siedząc na tylnym siedzeniu VW polo z ekipą maelstromu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pablo397 - @PonuryKosiarz: bardzo liczę na takie sceny DLC - na pewno by dodało to tr...