Wpis z mikrobloga

@Benio_Czarodziej: Nie to nie jest cywilizowane i wylewa się z tego zajebista hipokryzja. Te same państwa potrafią ludzi wrzucać do więzień za posiadanie czy handel narkotykami bo jest to szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia, ale jak już sam chcesz odejść z tego świata i zapłacisz to ci jeszcze pomogą.
  • Odpowiedz
@Benio_Czarodziej: Czemu mam nie mieszać? Uzależnienie jest taką samą chorobą jak depresja. Ja nie mówię tutaj o eutanazji ludzi chorych na śmiertelne choroby, którym oszczędza się w ten sposób bólu, a o eutanazji w stosunku do osób, którym "nie chce się już żyć".
  • Odpowiedz
@Benio_Czarodziej: Śmiertelna choroba to choroba NIEULECZALNA, depresja nie jest śmiertelną chorobą bo jest mnóstwo przypadków osób, które sobie z nią poradziły, tak jak śmiertelną chorobą nie jest zapalenie płuc czy grypa mimo, że wiele osób na jedną i drugą umiera.
  • Odpowiedz
@rakiwo: W Polsce ani Ci nie pomogą w depresji, ani w odejściu z tego świata. Masz radzić sobie sam, aż zdechniesz albo aż walniesz samobója. Z dwojga złego wolę szwajcarski model.

I w imię czego ma się chcieć żyć i codziennie zmagać się z tym gównianym światem? Jaki to wyższy cel jest w życiu na siłę jak ktoś naprawdę nie ma już sił żyć? Społeczeństwo nadal uważa pojedyncze jednostki za
  • Odpowiedz
jak już sam chcesz odejść z tego świata i zapłacisz to ci jeszcze pomogą.

o eutanazji w stosunku do osób, którym "nie chce się już żyć".


@rakiwo: Dlaczego przekonywać do życia?
  • Odpowiedz
@PeterFile Źle się domyślasz. Bronią zabijasz innych, poprzez narkotyki również możesz zrobić wiele złych rzeczy. Eutanazja nikomu nie robi krzywdy. To jest mój wybór że nie chce już żyć i chce odejść z tego świata nie rzucając się pod pociąg albo strzelając sobie w głowę. Wykopki zawsze na siłę szukają potwierdzenia swoich argumentów
  • Odpowiedz