Wpis z mikrobloga

Panowie, jaka kurtka na początek? Myślę raczej o tekstylu, zdecydowanie bardziej turystyka niz sport. Ile trzeba wydać na coś o dobrym stosunku jakość/cena co posłuży jakiś czas a nie po 3 miesiącach będzie do wymiany?
#motocykle
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dalnzkosmosu: ja mam hiflow i jest bardzo fajna. Jedynie suwak po 2 sezonach wymieniłem u krawca za jakieś grosze i to lepszy niż firmowy. Sama kurtka to mesh i w lato się człowiek nie gotuję. Druga wpinana warstwa to przeciwwiatrowa i przeciwdeszczowa - spełnia swoje założenie bardzo dobrze. Trzecia warstwa to puchową podpinka - 7 stopni na dworze i tylko podkoszulek pod kurtka. Do tego ma suwak na dole i dokupiłem
@dalnzkosmosu: Ja jestem z tych, co jak założą tekstylne to zlewają się potem. Także poszedłem w zestaw Modeka Breeze (Kurtka + spodnie). Od 9 stopni (z podpinką przeciwwiatrową) jeździ się w miarę komfortowo, ale robotę robi przy +30 stopniach. Odpinając podpinki mamy przewiew i komfort. Jeżdżę 3 sezon i zużycia nie widać. A mam porównanie bo poprzednie sezony jeździłem w Roleffie i zdecydowanie na korzyść Modeki. Obserwuj FC-Moto. Tam wyrwałem spodnie
@dalnzkosmosu: ogólnie bierz to co ma możliwie dużo paneli wentylacyjnych, czyli taką siatkę, z przodu i na plecach, im większe te panele tym lepiej, no i do tego dwie podpinki wpinane.
Z podpinkami kurtka ma świetnie przylegać do ciała, wiadomo, że nie może być zbyt ciasna, po prostu pamiętaj, że po wypięciu podpinek, kurtka będzie troszeczkę luźniejsza.

I plus jeśli kurtka ma z tyłu (plecy) przedłużenie, tak by podczas siedzenia na