Wpis z mikrobloga

Jarku jako wierny Twój fan który od długiego czasu już wraz z rodziną, czyli żoną i trójką pociech śledzi Ciebie, chciałbym Ci powiedzieć, żebyś się nie przejmował tymi debilami, którzy piszą złośliwe komentarze i wymyślają bzdury na Twój temat. Po prostu zazdrość ich zżera i żółć zalewa że można zajść tak daleko bez układów, kłamstwa i fałszu. Jesteś dla mnie i mojej rodziny wzorem do naśladowania w praktycznie każdej dziedzinie życia. Miałeś problem z alkoholem to fakt, ale dzięki silnej woli pokonałeś go. Masz mieszkanie, samochód, super kanał na Youtubie, wieeelu fanów i sporo kasy. Twój kanał otworzył mi oczy na wiele spraw i jest dla mnie inspiracją. Jest praktycznie stale włączony od rana do wieczora w naszym domu. Moje bomble uwielbiają wujka Mexicano, a najstarszy 7-letni Piotrek już naśladuje wujka w parodiach. Przebiera się i udaje różne osoby z telewizji. Kupa śmiechu z tego jak się domyślacie. Wraz z całą rodziną śmiejemy się do łez z Twoich parodii, razem z Tobą podróżujemy i zwiedzamy świat. Żona podgląda porady kulinarne, a pociechy oglądają jak wujek gra w gry. Ja najbardziej lubię Twoje spontaniczne wypowiedzi i przemyślenia o życiu. Jarku powiem Ci tak: nie dzisiaj i nie jutro, ale za kilka lat jak się ludziom otworzą oczy to na bank zostaniesz honorowym obywatelem swojego miasta- wspomnisz moje słowa. Może powiem trochę na wyrost, ale co mi tam, jak dla mnie jesteś jednym z najwybitniejszych żyjących wzorów do naśladowania i wiem że nie tylko ja tak myślę. Kwestia czasu kiedy będą się o Tobie uczyć w szkole. Pozdrawiam Cię serdecznie i na koniec powiem, nie przejmuj się hejterami bo psy szczekają, a karawana jedzie dalej! #kononowicz #mexicano
Pobierz PonuryBatyskaf - Jarku jako wierny Twój fan który od długiego czasu już wraz z rodzin...
źródło: comment_1621278923rQTjtkcnHcTeMEOpGYMKjG.jpg
  • 9