Wpis z mikrobloga

@Cesarz_Nieruhato:

W lipcowe przedpołudnie, niedaleko Moskwy dwie studentki znajdują w lesie zwłoki młodej kobiety. Zawinięte w folię, nagie, zmasakrowane przez zwierzynę, noszą ślady bestialskich tortur seksualnych. Dochodzenie rozpoczyna zespół z moskiewskiego wydziału zabójstw pod przewodnictwem major Alony Nikiszyny.

Szybko okazuje się, że morderca nie pozostawił po sobie żadnych śladów, a wszelkie poszlaki prowadzą w ślepe zaułki. W śledztwo zostają zaangażowane ogromne środki, działania dochodzeniowe wspomaga policyjny profiler oraz Departament „K”, dysponujący
  • Odpowiedz
Wklejam tu jego "o sobie". Od razu czuć, że pseudointelektualny debil. Najgorszy sort.

Powiedzieć coś o sobie? Napisać? To trudne zadanie! Gdybym był piękną, smukłą blondynką (albo brunetką) to co innego. Wystarczyłoby podać wymiary i dodać „wyszopowane” zdjęcie. Ale dobrze, spróbuję.
Rocznik 1957, czyli dla wielu jestem staruszkiem (ale nadal całkiem rześkim). Zawodowo, dwie specjalizacje wojskowe i kilka cywilnych. Moja córka określa mnie mianem technokraty. I ma rację. Ale nauki humanistyczne nie
  • Odpowiedz
@river_styx: oh tak te biedne przegrywy i incele które tylko życzą śmierci i gwałtów normalnym ludziom i kobietom. Prześcigają się w pomysłach na zniszczenie innym życia jak zakaz dziedziczenia, zakaz aborcji, zakaz antykoncepcji, nakaz obrzezania kobiet, odebranie kobietom praw wyborczych, chłosta za pisanie komentarzy-komplementow kobietom, aranżowane śluby... To przewija się na tej stronie codziennie.

Gdy kobieta zostaje zgwalcona i zabita jak na przykład wczoraj na głównej był taki wątek (gwałt na
  • Odpowiedz