Wpis z mikrobloga

Czołem waszmościom.
Jako, że zapieprzyli mi opla agile, który nienalezał do mnie xD musze ojcu odkupić samochód. A więc myśle nad nowym capturem 1.0 lpg w wersji zen wiec budżet do 82 000 maksimum, więc nie wyskakiwać, zebym oszczedzał przez następne 10 lat i kupił se kałdi. A więc jak to jest z tym fabrycznym lpg, jest on rzeczywoście montowany w zakładach renault czy dopiero u dealerow. Tam tłoki są już odpowiednio wzmocnione, luzy same się regulują? Szukam właśnie crossovera bo są dużo wygodniejsze. Wysoka pozycja za kierownicą. Chce kupić zamówioną z fabryki, ile się to czeka? 3 miechy podobno. Będe dzwonił jutro do fabryki i powiem że maks 3 miechy bo ide do citroena. Nie no wiem, że dealer wszystko powie, ale lepiej sie przygotowac zeby nie #!$%@?ł. Ewentualnie nowe c4 też nieziemsko wyglada. Jak wyglada sprawa zaliczki przy zamawianiu? O jaką zniżke walczyć. Uda się z 10% zbić? Ewentualnie jak ktoś zna jakiegoś rzetelnego dealera z małopolski albo dolnego sląska to było by mi niezmiernie miło. Z fartem.

#renault #motoryzacja #samochody
  • 27
Szukam właśnie crossovera bo są dużo wygodniejsze. Wysoka pozycja za kierownicą.


@12345678901111: wytłumacz proszę co Ci daje ta wysoka pozycja za kierownicą?

Będe dzwonił jutro do fabryki i powiem że maks 3 miechy bo ide do citroena


@12345678901111: i co tam kupisz, 1.2THP czy jeszcze większą padlinę w stylu 1.6PureTech?

Ewentualnie nowe c4 też nieziemsko wyglada


@12345678901111: Peugeot 508 wygląda dużo lepiej ale co z tego jak silniki kiepskie.
@ksiak: to jaki wedlug ciebie silnik jest dobry w tych czasach 2.5 t od volva czy trzy litrowy diesel bmw. Przeciez widzisz ze mam do 85k zlotych. Poza tym 1.2 od psa ma swietne opinie wiec nie wiem o co kaman.
Poza tym 1.2 od psa ma swietne opinie wiec nie wiem o co kaman.


@12345678901111: do 100kkm poszukaj dobrze po sieci. Ten silnik na początku wydawał się świetny. Może to były sporadyczne przypadki nie wiem.

w kapturze siedzi sie jak w vito, wiec duzo lepien niz jak w jakims sedanie.


@12345678901111: no ja nie wiem, ja nie lubię siedzieć na taborecie ale są różne zboczenia ( ͡° ͜ʖ
@Pangia: chyba odwrotnie xD 1,2tce ma wadę materiałowa i go UJ strzela do maks 200 tys. 1,3 za młode żeby oceniać.
Jeśli chodzi o 1,0tce z gazem bo tam nie ma popychaczy hydraulicznych, więc regulacja luzu co 40 tys.
Silnik zadziwiająco żwawy i na to to auto wystarczający.
@yggdrasil: #!$%@? no gdzieś czytałem o jakiejś wadzie ukrytej w 1.3 tce i teraz się tego doszukać nie mogę a na śmierć zapomniałem gdzie mi to mignęło
@Toka93: 1.2 na ogól jeździ dobrze, na razie jeszcze nie odkryto dlaczego w niektórych egzemplarzach nagle #!$%@? benzynę do układu smarowania i zaciera silnik
@12345678901111: 1.0 jest zbyt nowe by coś powiedzieć ale …to jest rozwiniecie 0,9 które od 2012 roku bez afer jeździ w milionach clio i captur 1gen więc nie mogli tego popsuć.

LPG jest fabryczne.

Ile się czeka? A kto teraz wie przez covid. Najlepiej brać coś z tego co mają wyprodukowane. Dostaniesz więcej za mniej hajsu wtedy.
PS: warto dobrać kamerkę cofania bo z tylu nic nie widać ( ͡°