Wpis z mikrobloga

@alverini ciekawe czy to zapaść od ilości wciągniętego koksu przed walką czy co... Bo mi tak zajebiscie ciężko uwierzyć żeby on miał tak słaba a kondycję. Ale to może być prawda...
@Jamniki2 ja? Ależ oczywiście że nie! Nigdy w życiu takie świństwa! Ale widziałem taki filmik z żółtymi napisami. + takiego gościa na pigulach co mówił: Ale #!$%@? mocneeee. Dajcie mi tu #!$%@? przeciwnikaaa. Więc to musi być prawda. Prawda Panie specu od twardych narkotyków?
@StaryWedrowiec: stary widzę cie w drugim wpisie jak kogos poprawiasz, zrozum ze to ty nie potrafisz się dostosować i chcesz narzucic książkowy język na forum ze smiesznymi obrazkami. Autyzm masz czy cos?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@monsunz: Dbam o porządek. Podobnie, jak ganiam osoby zostawiające po sobie śmieci, w moim mieście.

Wykop jest przestrzenią publiczną i należy dbać o to, żeby przyszłe pokolenia (a jest tu sporo gównarzy) nie uczyły się niepoprawnej pisowni.

Obejrzyj film "Idiokracja", to może zrozumiesz.
Podobnie, jak ganiam osoby zostawiające po sobie śmieci, w moim mieście.


Powinno być "Podobnie, jak ganiam osoby zostawiające po sobie śmieci w moim mieście."

@StaryWedrowiec Czas zmarnowany na pouczanie innych proponuję przeznaczyć na dokształcanie, bo autorytet z Ciebie żaden.
@kiszczak: Nie trzeba być zawodowym kucharzem, żeby pouczać innych, że ziemniaki soli się pod koniec gotowania.

Jeśli kogoś pouczam, to w kwestii, o której mam pojęcie.

Całe życie się uczę i nie widzę problemu w tym, żeby i inni się dokształcali, w czym pomagam.

Nie #!$%@? się do rzeczy, które nie mają znaczenia i nie próbuj mnie dyskredytować tylko dlatego, że coś ci się nie podoba, bo to jest słabe i
Pobierz StaryWedrowiec - @kiszczak: Nie trzeba być zawodowym kucharzem, żeby pouczać innych, ...
źródło: comment_1621298347SQjKoTlPmV0w3x4x3FIfHq.jpg
@StaryWedrowiec Pouczasz innych na temat czystości języka polskiego, podczas gdy sam robisz kardynalne błędy przy stawianiu znaków interpunkcyjnych, co Ci powyżej pokazałem. Dziwnym byłoby, gdyby to nie miało Cię dyskredytować w zakresie wiedzy lingwistycznej. W zasadzie sam się zdyskredytowałeś.