Wpis z mikrobloga

Dofinansowanie do - uwaga - KOPARKI KRYPTOWALUT ( ͡º ͜ʖ͡º) Myślałem, że to są jakieś jaja do momentu, aż dzisiaj zainteresowałem się tematem i znajomy dostał w marcu (same RTX 3070) z urzędu pracy. Podobno maszynka #!$%@? jak miło, a łącznie dostał 27 k i wszystko wydał na zakupy GPU. Myślałem, że to nie przechodzi, ale na Allegro jednak mają coś dobre komentarze więc kurłaaa i mnie ciągnie żeby spróbować od dzisiaj i isć się rejestrować w PUP.( ͜͡ʖ ͡€) ciekawe tylko czy ETH się nie #!$%@? po drodze

#bitcoin #gielda #inwestycje #mining #kryptowaluty
  • 29
@koocie: ja jeszcze mogę na mały ZUS wskoczyć, bo mam taką możliwość, więc przez rok napewno się jakoś utrzymam. Kolega kopie na koparce dotacyjnej już 2 miesiąc i powiem Wam, że nie narzeka (za 27k ok- 300 Mh/s dla ETH i ładny profit miesięczny to wyciąga)
@koocie: Nie ma problemu z rozliczeniem tego? Jakiś link, gdzie można zgłębić temat?
Jest to opłacalne bez dostępu do taniego prądu? Jak lata temu coś się tym interesowałem to zawsze była mowa, że jedynie przy tanim prądzie jest to rentowne.
@zdzislawek: @koocie: dokładnie tak jak kolega mówi, tamta firma zarabia na całym pomyśle, dobrym opisaniu tego (wiadomo że nie krypto tylko inne zastosowania serwera i temat często gęsto przechodzi). Nie ma problemu z rozliczaniem, bo robisz to jako osoba prywatna - nie podpisujesz umowy na kopanie krypto z PUP więc wszystko jest legal. Pytałem znajomka, kontaktował się z biurami rachunkowymi i robi to dobrze
1. Wyślesz linka do czego się odnosisz, co ma miejsce na Allegro?
2.

dokładnie tak jak kolega mówi, tamta firma zarabia na całym pomyśle, dobrym opisaniu tego (wiadomo że nie krypto tylko inne zastosowania serwera i temat często gęsto przechodzi).


Kolega skorzystał z oferty firmy, która go pokierowała z pupem?
3. Wyślesz link do tej firmy? :)
4.

Nie ma problemu z rozliczaniem, bo robisz to jako osoba prywatna - nie podpisujesz