Wpis z mikrobloga

@inXe: było wstawanie w nocy i nerwowe spoglądanie w telefon?( ͡° ͜ʖ ͡°) życie w traidzie na fx trzymam długo pozycje... w krypto lubie fajne krótkie zagrania z dużą dzwignią. Mam też dłuższe traidy na krypto, ale mniejsza dzwignia ; D
@inXe: @dzik97: Też mnie to zdziwiło, że kolega tak popłynął z tą dziwgnią. Takie rzeczy mogą się zesrać od pierdnięcia i tacy ludzie często kończa z wyzerowanym kontem. 400% z dzwigni 75x to też nie jest jakiś super wynik będąc całkiem szczery.
@GlenGlen12: jeśli grasz tym co zarobiłeś to tak.... Jesli grasz daną gotówką i to co zarobisz wypłacasz... i wchodzisz kiedy masz większe szanse wygrać z rynkiem to czemu? btc eth leci altcoiny można fajnie rozgrywać :)
@rexdexpl: dlatego jesli mam sygnał do zagrania z dużą dzwignią to ją zagrywam... może 400 proc nie jest dużo... ale zagranie 20 minutowe, które daje przyzwoity wzrost... zawsze możesz trzymać na lokacie w banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzik97: Nawet raz się nie przebudziłem, otworzyłem wieczorem, jak szedłem spać było już 400%, bo najpierw zaczęli dumpować, a za chwilę zgrało się ze sporą korektą na BTC, w dodatku to jakiś shitcoin który nie miał prawa tak wzrosnąć więc typowe p&d i akurat złapałem ath :)
@inXe: gratuluje za dobre wejście. Dzisiejsze spadki są na małym obrocie więc licze na odbicie m.in Eth dzisiaj zakupiłem, na małej dzwigni planuje 3-4 wejścia jeszcze jeśli spadnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzik97: Wiesz tylko że to i tak hazard, przemyślenia nawet największe też nie wchodzą czasami. Ja na noc zostawiam już wcześniej nastawiony shorcik x25 na BTC, zamknięcie przy 41300, ewentualnie stop loss na 50% zysku. No i zlecenie wisi na bnb long jak poleci na 485 i 455, ale to na mały lewar x10 i kwota też raczej skromna.

PS. Nie znam się kompletnie na krypto, na rynkach, na trejdingu tym
@inXe: ten tag chce stworzyć do przemysleń nigdy nie masz 100 proc pewności, ale zawsze starać się trzeba zagrywać z większym prawdopodobieństwem.