Wpis z mikrobloga

Widza teraz co sie wyczynia w Polsce rozkmincie jak musiala wygladac ta 'walka z komuna' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polaczki same zapedzily sie w kozi rog, daly zniewolic, a bunt byl dopiero jak braklo chleba - a teraz janusze zgrywaja jak to oni nie walczyli xD

Zobaczycie ze teraz bedzie to samo - to co zrobil pis przez idiotow ich popierajacych w koncu jebnie i pozniej znow bohatersko zjawi sie nowy walesa i ci sami podludzie ktorzy nie umieja patrzec na 2 dni wprzod beda sie chwalic jak to bohatersko sobie poradzili xD
Szkoda tylko ze z problemem ktory sami nam znow tworza xDD

#bekazpodludzi #bekazpisu #nowylad
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polaczki same zapedzily sie w kozi rog, daly zniewolic, a bunt byl dopiero jak braklo chleba - a teraz janusze zgrywaja jak to oni nie walczyli


@marcooo80: Dokładnie tak to sobie czasem wyobrażam. Zresztą nietrudno na codzień znaleźć typa który mówi "komuna zła bo przez nią jesteśmy bjedni i ja, prawdziwy Polak, od zawsze z nią walczyłem" a zaraz jak to dobrze pieniążki rozdawać, podatki brać, państwo jest od wszystkiego
  • Odpowiedz
@marcooo80: Z całym brakiem szacunku do PiS musisz być osobą ekstremalnie nieznająca historii, żeby instalowanie w Polsce systemu i władzy komunistycznej nazwać "zapędzeniem się samemu w kozi róg". Wiem, że teraz kontrowersyjne tezy i edgy osądy są w modzie, ale śmiem twierdzić, że swoim komentarzem na temat Nowego Łagru ośmieszyłeś się bardziej niż wyborca PiS twierdzący że będzie lepiej bo państwo da więcej pieniędzy - z tego prostego powodu, że
  • Odpowiedz
@marcooo80: Już pisałem w podobnym poście ale się powtórzę.

21 postulatów podczas strajku w gdańsku między innymi:

7. Wypłacić wszystkim pracownikom biorącym udział w strajku wynagrodzenie za okres strajku jak za urlop wypoczynkowy z funduszu
  • Odpowiedz