Wpis z mikrobloga

#pomeczowadychamikiego
#legia
#ekstraklasa

1. Legia Warszawa MISTRZEM POLSKI AD 2021!
2. Dominujemy. 7 mistrzostw w 10 lat, w historii Polski nie było drużyny, która szybciej zdobyła tyle tytułów. Za rok za to możemy wyśrubować ten rekord do 8 tytułów:)
3. Mecz z kibicami to od razu inna energia. Nawet jak bywało sennie to trybuny podkręcały jakość widowiska. Mam nadzieje, ze za 2 miesiące spotkamy się już na pełnym stadionie i zapomnimy o tym nieprzyjemnym okresie pandemii
4. Na sam mecz poświęcę tylko jeden punkt, więcej nie warto. Jedna sprawa to mecz miał małe dla nas znaczenie, druga jest taka, ze jak w końcu przełączyłem się z multiligi na mecz Legii to pokazali plansze „przepraszamy za usterki”. To co by tu napisać, wygrraliśmy, 3 pkt dopisane...w sumie to tyle
5. Dużo ciekawsze były didaskalia. Pożegnaliśmy paru zasłużonych zawodników. Cierzniak to cichy bohater klubu, dusza towarzystwa. Uważam, ze jakby grał on zamiast Malarza nie byłoby kompromitacji z Luksemburgiem czy Słowakami. Zapamiętamy go tez niestety przy okazji wpuszczenia 8 bramek z Borussia w Lidze Mistrzów. Astiz i Lewczuk odchodzili i wracali, solidni obrońcy, mam nadzieje ze zostaną w klubie po skończeniu kariery. Cholewiak - fajny koleś, ale nie powinien nigdy trafić do klubu. Gvilia niby odchodzi, ale z moich informacji wynika, ze jeszcze jest 0,5% szans na to, ze go zobaczymy w przyszłym sezonie u nas
6. Oddzielny punkt zostawiam dla Vesovica. Dziś pożegnalny mecz, ale na własne życzenie Czarnogórca, a w sumie to jego żony. Wszystko już było prawie dogadane, zostały szczegóły, ale później stało się to co każdy już pewnie widział i klub nie miał wyboru, musieli zerwać negocjacje. Nie mogę się doczekać następnego wywiadu z Vdroljakiem, czasem lubi on podac pare zakulisowych informacji, a tu było na pewno ciekawie
7. Lewonożny stoper Hanna potwierdzony w przerwie, ofensywny Emreli tez już zaklepany(jego nie mogą jeszcze dać oficjalnie bo ma mecz do rozegrania w aktualnym klubie). Transfery są, czekamy jeszcze na decyzje Wszolka i Bogusza na młodzieżowca. Większej ilości transferów się nie spodziewam, oby wystarczyło na ta Ligę Europy
8. Czego najbardziej się obawiam to straty Juranovica. Koleś jest w niesamowitym gazie, w dodatku jest bardzo bliski 1 składu Chorwacji na EURO. Możemy tylko liczyć na to, ze uda się go utrzymać przynajmniej do końca eliminacji, bo to jest właśnie ten zawodnik, który robi różnice, co było widać nawet w dzisiejszym meczu
9. Na początku lipca zaczynamy eliminacje. Jesteśmy na autostradzie do rozstawienia w 2 rundzie eliminacji LM(czekamy na wygrana City lub United w finałach europucharow), wiec jeżeli nie będzie kompromitacji, jeżeli pokonamy drużyny nierozstawione to po 5 latach wracamy do Europy!
10. Dziękuje wszystkim, ze jakiś udało nam się razem dotrwać do końca tego dziwnego sezonu, za rok czekam na powtórkę, tylko w bonusie z Pucharem Polski i gra w europucharach na wiosnę. Tego sobie i wam serdecznie życzę!
  • 6
  • Odpowiedz
6. Oddzielny punkt zostawiam dla Vesovica. Dziś pożegnalny mecz, ale na własne życzenie Czarnogórca, a w sumie to jego żony. Wszystko już było prawie dogadane, zostały szczegóły, ale później stało się to co każdy już pewnie widział i klub nie miał wyboru, musieli zerwać negocjacje.


@miki4ever: Nie zgodzę się - jeśli Vosovic zgodziłby się na obniżenie pensji - bo obiektywnie patrząc były do tego powody - to dlaczego klub miałby
  • Odpowiedz
  • 4
@mroznykasztan: Oni byli już dogadani co do kasy z tego co mi wiadomo, chodziło o kontrakt i sposób przelania kasy, pensja vs dodatki.

Po tym co jego żona zrobiła to Legia zerwała jednostronnie wszelkie negocjacje. Generalnie chodzi o to, ze obraziła prezesa i ten postawił veto
  • Odpowiedz
Po tym co jego żona zrobiła to Legia zerwała jednostronnie wszelkie negocjacje. Generalnie chodzi o to, ze obraziła prezesa i ten postawił veto


@miki4ever: Czyli nie tylko w Poznaniu jest problem z prezesami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz