Wpis z mikrobloga

Moja różowa, a raczej już była powiedziała mi że się wypaliła, półtorej roku razem, wspólne plany na przyszłość a tu takie słowa z dnia na dzień, bywało roznie,- sinusoida jak w każdym związku, dodam że na boku nie ma nikogo na bank, planowaliśmy wspólny wyjazd za granicą, powiedziała mi że w dalszym ciągu możemy jechać razem, z mojej strony powiedziałem z miejsca że zostaje w pl,- nikt o zdrowych zmysłach nie pojechał by ze swoją ex za granicę, pracując i patrząc na siebie każdego dnia, czuję się dobrze, ale musiałem się wygadać by poczuć się jeszcze lepiej, dajcie trochę miłości mireczki żeby przejść to jak najszybciej #gownowpis #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazek
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Trzejzielonkowie: powiem Ci tak - jeśli dziewczyna nagle zrywa i to tak bez żadnego konkretnego powodu (#!$%@? o wypaleniu się, etc) to jest spora szansa że albo był ktoś na boku albo coś się szykowało. Kobiety boją się być same - prędzej będą z kimś kogo nie kochają dopóki nie znajdą kolejnego kwiatka na który można przeskoczyć aniżeli miałyby zagrać fair czyli rozstać się i wtedy kogoś szukać. Dlatego tak ciężko
@Zales360: Nie zamierzam jej odzyskiwać, raz się przekonałem już żeby nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, wiesz bywało różnie, rzucanie mięsem itp, powiedziała mi że wolała mi to powiedzieć teraz niż jakbyśmy pojechali tam razem a w niej by coś pękło, mówiła żebym przemyślał ten wyjazd ze pojedziemy razem jako znajomi, ale dla mnie sprawa zamknięta,- zostaje w pl, ogarniam głowę i jakoś to będzie