Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 73
210 544 + 314 = 210 858

Wsiąść do pociągu byle jakiego... byle tylko dowiózł do Krakowa. Pogoda na starcie wydawała się boska, prognozy obiecywały co najwyżej przelotną mżawkę więc uznaliśmy, że nic nam nie grozi. Pierwsze 100km trasy to rasowe wypalanie mięśni na podjazdach, w połączeniu z solidnym słońcem trochę dały się we znaki. Dość szybko okazało się, że po moim ostatnim opis mirkowyzwaniu z bieganiem moje mięśnie dostały w kość a organizm wyprztykał się z zapasów magnezu.

Od drugiej setki miało zacząć się przyjemne kręcenie po względnie płaskim terenie, ale tutaj to pogoda zrobiła psikusa. Pierwsza ulewa dopadła nas pośrodku niczego, więc przemoczyła doszczętnie, ale hej! jeszcze parę godzin do zachodu słońca, się wyschnie się.
Prawie się wyschło, druga ulewa tuż przed zmrokiem, ale już mniej niż 100km do końca, godzina późna, robi się zimno, no ale dobra. Trzeci raz pogoda strzeliła w pysk 30km przed Wrocławiem, ale tam na szczęście uratował nas pobliski Orlen i daliśmy radę największy deszcz przeczekać.

Tym razem było mniej przyjemności z jazdy a więcej poczucia walczenia o życie stąd nie miałem nawet weny robić zdjęć tylko jak zombie kręciłem do domu walcząc aby nie dać sobie spokoju i nie wsiąść w pociąg powrotny :D

Czas brutto to niemal równo 15h, wyjechaliśmy o 9:00 z Krakowa by o północy być już w domu :)

#rowerowyrownik #dolnoslaskie #rowerpower #gravel #ruszsie #norco #rowerowywroclaw #dlugietrasy

Skrypt | Statystyki
vegat - 210 544 + 314 = 210 858

Wsiąść do pociągu byle jakiego... byle tylko dowió...

źródło: comment_1621164465NVW5yLxoegm9qr0d0W5u6o.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guru8: tegoroczny Norco Search XR A1, gdzieś w moich wpisach już się nim chwaliłem i tym ile kłopotu miałem żeby go zdobyć jak już na niego padło( ͡° ͜ʖ ͡°)