Wpis z mikrobloga

@Silwerbalk

"W swej najnowszej pracy, opierając się na setkach polskich relacji i dokumentów – które
znajdują potwierdzenie w źródłach żydowskich – historyk wymienia szereg nagannych zachowań
Żydów po wkroczeniu Armii Czerwonej. Stawianie bram tryumfalnych i całowanie pancerzy
sowieckich czołgów, ataki na żołnierzy WP, tworzenie milicji, wyszydzanie klęski państwa
polskiego, denuncjowanie Polaków oraz zasilanie administracji i aparatu przemocy okupanta.
Wiele z tych zachowań, dowodzi Jasiewicz, było nie tylko nagannych moralnie, ale – jako
ChazarTV - @Silwerbalk 

"W swej najnowszej pracy, opierając się na setkach polskic...

źródło: comment_1621163433nuqyrnweM0IAlmy4JFeQv0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: Co do pierwszej części, że Żydzi byli zdrajcami to się zgodzę. Co do drugiej to już nie bardzo, bo wiem, że byli w wojsku, może inne książki czytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit; podlinkowałem czwarty odcinek E. Kurek, ale w 5 odcinku Kurkowej, też o tym chyba mówiła "ODC. 5 - Euforia Żydów wobec zaborców Polski"
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: ktoś tu celowo kłamie i zmienia historię. To jest prawdziwe zdjęcie z Łodzi przedstawiające mniejszość niemiecką witająca Wermacht. W Łodzi przed wojną mieszkali również Niemcy w II RP stanowili 21% ludności Łodzi.

Właśnie tak wygląda cała propaganda propalestynska: ściema i żerowanie na niewiedzy.
  • Odpowiedz
Dla tego nie byli brania do wojska Polskiego


@Silwerbalk: Bzdury. W 2 RP był pobór i Żydzi też mu podlegali. W Katyniu zginęło kilkuset oficerów żydowskiwgo pochodzenia a w 1939 w armii było ok 80 tys żołnierzy z mniejszości żydowskiej.
  • Odpowiedz