Wpis z mikrobloga

Przed 40 minutami zerwałem jedną papryczkę Dorset Naga. To był mój pierwszy owoc zerwany z tej odmiany, dlatego czemu by nie skosztować? Akurat wujek z ciotką przyjechali w odwiedziny, to wujaszek twardo mówi, że też weźmie :D Pokroiłem jedną taką malutką na 10 kawałków, po czym razem z wujkiem wzieliśmy jednoczeście po jednym. Efekt? Po 5 sekundach trzymania tak niewielkiego kawałka w ustach, wyplułem go po czym jak najprędzej pognałem do łazienki. Tam przez 20 min płukanie jamy ustnej zimną wodą i picie lodowatego mleka. Jeszcze ja debil oczywiście dotknąłem sobie oka palcem, którym majstrowałem przy papryczce XD Wychodze po 20 min z domu a tam wujaszek wymiotuje w krzakach, cały bordowy XD Trzeba oczywiście wspomnieć, że Dorset naga ma od 890-950 tyś jednostek w skali Scoville'a, więc jest to cholernie ostra papryczka (w 2006 roku uznana za najostrzejszą papryczkę na świecie)

Jednym słowem - #!$%@?, istny #!$%@?.

#papryczki #papryczkiboners #ogrodrazra #chili @goromadska

TL;DR: Zjadłem z wujkiem kawałek ostrej papryczki, po czym ja ledwo żyłem a on rzygał w krzakach.
Razr - Przed 40 minutami zerwałem jedną papryczkę Dorset Naga. To był mój pierwszy ow...

źródło: comment_WtqYFtRobm9sQqhdRY2DORx694q3S67l.jpg

Pobierz
  • 11
@szczesliwa_patelnia: ja kupiłem paczkę 50 róznych nasion na allegro, za... 20zł? Większość z tych co zasadziłem wykiełkowała, więc całkiem ok ;) Jak będę miał w tym roku parę dodatkowych to mogę Ci nawet wysłać.
@Cieplokrwisty: roślina cały czas wydaje nowe papryczki, poczytam tylko jak przygotować nasiona i lajt ;) chyba, że chcesz prosto zerwaną z krzaka, to mogę taką wysłać ;) podaj adres na pw