Wpis z mikrobloga

Mam wlosy z pogranicza 2c/3a tak jak na zdjeciu, do tej pory uzywałem do wlosow odzywki od garnier, hair food papaya i było k--s, nakładałem po kazdym myciu jako maske i zmywałem po jakichś 10 min, ale nie wiem z czego to wynika bo ostatnio juz tyle nie daje, a wlosy sa dosc spuszone( ͡° ʖ̯ ͡°), jakie inne produkty do tego typu wlosow polecacie?
#pytanie #wlosy #wlosyboners #kosmetyki #kiciochpyta
S.....9 - Mam wlosy z pogranicza 2c/3a tak jak na zdjeciu, do tej pory uzywałem do wl...

źródło: comment_1621114421qS7JzVcFyB4F6wfNybB4dh.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shadow89 w--------e wloski (ʘʘ)
w którymś z tych produktów musi być sporo humektantow lub protein. Ich nadmiar powoduje puszenie. Dołącz do pielęgnacji jakąś odżywkę typowo emolientowa - np kallos color i używaj jej na zmianę
  • Odpowiedz
@Shadow89: Niestety Papaya i inne Hairfoody mają dużo H i stąd puch. Ale więcej nie pomogę bo sama walczyłam z puchem i przyklapem na zmianę przez 3 miesiące. W końcu pomogła fryzjerka. Używam od pół roku jednej odżywki E-P od niej i o dziwo jak dwa razy zmieniłam na taką z H to puch wrócił. Równowaga PEH jest cholernie ciężka do osiągnięcia niEsttety.
  • Odpowiedz
@daddyissues_: no widzisz tak se mysle ze naturalnie to ludzie nie j----i sie w jakies kremy odzwyki fryzjery xD, a poprostu sebum z naszej skory glowy utrzymywało loki w dobrej kondycji, ale nie wyobrazam sobie nie myc bani przez wiele dni a nawet tygodni zeby miec ladne wlosy xD
  • Odpowiedz