Wpis z mikrobloga

Kurdę, bateria mi wytrzyma maksymalnie do 4;45 może 5. Lipa bo ładowarka od laptopa jest w pokoju gdzie śpią goście.

#lipa
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Migfirefox: wątpie. Wszyscy u mnie w rodzinie mają płytki sen i łatwo ich wybudzić. Otwierajac drzwi czasem budzę mamę, ojca budzą muchy latające. A ja mogę spać nawet jak ktoś odkurza w pokoju obok
  • Odpowiedz
@Migfirefox: Aż takiego problemu ze snem to nie mam. Od początku liceum mam problemy ze spaniem, początkowo nie mogłem zasnąć przed 00;00 choćby c--j na chuju stawał. Później przesuneło się to do 1;00 I efekt był taki, że spałem po 5-6 godzin przez cały czas. Ostatnio pobiłem mój rekord i spałem 16 godzin i mnie obudzili. Strasznie r-------y mam system snu.
  • Odpowiedz
2x na 6 rano


@Etiopski-Szeryf: Jak musiałem wstać wcześniej niż 8 rano to się nie kładłem spać. Funkcjonowałem przez kilkadziesiąt godzin. Tak jak teraz. Za 2 godziny wstaje tata bo jedziemy na grzyby. Jeśli położyłbym się teraz to wstałbym za około 15 godzin bo organizm dostał w dupę przez ostatnie półtorej tygodnia jeżdżenia po 50km dziennie. Do tego dzisiaj zrobiłem 70km z dość wyśrubowanym tempem i zdobyłem dość sporawą górkę.
  • Odpowiedz