Wpis z mikrobloga

Spieprzyłem rozgrywkę.

Miałem już w miarę ugruntowaną pozycję w Sułtanacie, 3 wiochy które dostałem w przeciągu 50 lub 100 dni, 100 limitu na armię itp.

Ale nie, mi zachciało się oczywiście przejąć najbardziej centralne miasto w Calradia - czyli Dhirim, z racji wcześniejszych wioch mój senior oczywiście olał mnie totalnie po zdobyciu miasta.

Doszedłem jednak do (debilnego) wniosku że miasto utrzymam i będę tym cholernym władcą. Po zdobyciu miasta miałem tam 70 wojska, jakimś cudem uciułałem do 100 garnizon w ciągu tygodnia. W tym samym czasie po moim starym stronnictwie wojnę wypowiedzieli mi Rhodocy i Nordowie.

Nordowie wjechali mi na stolicę w 700 wojska, także mogłem się jedynie obsrać na miętowo.

Nie wiedziałem jednak że po takiej niewoli stracę 3/4 powerowanych wcześniej bohaterów w oddziale :(

Nie mam pomysłu jak ich szybko odszukać bo mam aktualnie przechlapaną opinię u wspomnianych 3 frakcji. Dodatkowo liczą się tylko Vaegirowie, bo Swadianom zostało 1 miasto a Khanat ma tylko 2.

Oczywiście po zniszczeniu mojego królestwa zaraz zabrałem się do odbudowy oddziału, ale po kolejnej niepełnosprytnej decyzji zostałem bez konia i z 2 bohaterami.

Jedyne co mnie cieszy to 40K na koncie, ale jak nie ucieknę kolejnym bandom ze stepów, to mnie obłupia do zera...

Jak żyć?

#dobranoc #tyleprzegrac #mountandblade #mountandbladewarband #strategie #strategia
  • 1