Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, czy przerzucenie się ze zwykłego klasycznego e peta na glo albo iqosa to dobry pomysł? Rozważam taki ruch bo wydaje się że zabawa z takim sprzętem będzie dużo tańsza, ale mogę się mylić.

#epapierosy #glo #iqos
  • 21
  • Odpowiedz
@Okuratnik7: Ja zrobiłem taki ruch. Szczerze? Nie opłaca się. Czuć posmak fajki w buzi, jak palisz to też czuć zapach fajki wokół Ciebie. No i epetem bardziej się napalę. Używałem GLO, teraz chętnie bym go odsprzedał.
  • Odpowiedz
@Okuratnik7: ja dzisiaj kupilem glo, bo za duzo szlug jaralem i chce je rzucic i tez myslalem, ze to za slabe bedzie a jednak jest za mocne xD bynajmniej te jagodowe wklady, spale jedno i jestem napalony na troche czasu jakbym z dwie szlugi na raz wypalil
  • Odpowiedz
@Okuratnik7: jestem posiadaczem glo od miesiąca wcześniej paliłem zwykle fajki i poki co jestem bardzo zadowolony nic nie śmierdzi dymem i wgl plusem też jest sporo smaków no i oczywiście cena co wg mnie całkowicie deklasuje iqosa
  • Odpowiedz
@Okuratnik7: Mam to samo - dla mnie kop to podstawa - a jest to całkowicie pomijana kwestia w całych internetach poświęconych podgrzewaczom. W iqosie kop jest minimalny ale dość stały - glo potrafi mieć dość mocny w zależności od długości/sposobu zaciągania, lecz jest dość zmienny - na początku kiepsko, środek najlepszy, końcówka znowu słaba. Trzeba się postarać/nauczyć odpowiednio zaciągać aby odczuć jakąś satysfakcję w tym aspekcie. Ale daleko im do
  • Odpowiedz