Wpis z mikrobloga

@murdoc: Tak, ale chodzi mi o to że trzeba najpierw wgrać coś innego, jak mam samsungowy soft, później jeszcze coś, dopiero potem coś innego i pogubić się idzie, ale wierzę, że dam radę, masz może jakiś dobry poradnik ?
@murdoc: Nie,nie standard i9000

Edit: Ok, dziękuję bardzo, żałował na pewno nie będę, bo gorzej to już chyba być nie może. Pochwalę się efektami pracy. Jeszcze raz dziękuję ;)
@Qnik666: uwierz mi, że nie tak łatwo uwalić telefon :-) trzeba się postarać o to :-) flashowałem już wiele wiele telefonów i problem miałem tylko z semc x8, ale to caaaałkiem inna bajka. Samsunga nigdy mi się nie udało ubić. No i da się wrócić do brandowanego. W moim s3 padł jack do słuchawek, flash do samsungowego + zerowanie licznika flashowania i gwarancja bez problemu poszła :-) a uwierz mi że
@murdoc: Parę osób już mi to tłumaczylo ale jak już nastawiłem się na wgranie nowego softu to wziąłem się czytanie odpowiednich wątków na forum androida oraz xda developers i tam w każdym wątku było, że komuś się nie udało i telefon nie wstaje po flashowaniu :-P wtedy sobie opuściłem ale #!$%@? play wciąż siedzi na androidzie 4.0.4 i nie dajo aktualizacji :-D