Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Pyrki z #poznan - rejestrował ktoś auto w Poznaniu mimo meldunku w innym miejscu? Wg internetów nie jest to jednoznaczne ale raczej możliwe o ile możemy w jakiś sposób potwierdzić zamieszkanie w Poznaniu - umowa na mieszkanie, umowa o pracę albo pit. Umowę o mieszkanie mam ustną więc odpada (tzn kilka lat temu była na papierze ale potem przedłużana telefonicznie bo właściciel leń), ale pit czy umowa o pracę do ogarnięcia. Nie chce mi się jeździć w domowe strony, a o ile wiem do ewentualnego przemeldowania i tak potrzebna jest umowa o mieszkanie której nie mam na papierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
@kibellos: ja rejestrowałam i nic nie składałam ani nic nie trzeba było potwierdzać dokumentami. Chyba jakiś papier mi dali do podpisu, że tu mieszkam. A dowód jeszcze miałam z adresem
@kibellos byłem w środę, to gościu dał mi tylko kartkę, na której było coś w stylu, że deklaruje miejsce zamieszkania na Poznań plus adres wiadomo, bez żadnych innych dokumentów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hubciiq: no już wczoraj obczajalem jak wyglądają z terminami, fajnie że soboty też pracują. Teraz pozostaje tylko kupić auto xd ale mam nadzieję że już jutro będzie klepnięte i będę mógł działać z naszym urzędem. Dzięki!
@kibellos: dokładnie w sobotę rejestrowałem w ten sposób. Szybko, bezproblemowo i tak jak Ci już inni radzili. Na miejscu podpisujesz malutkie oświadczenie i to wszystko. Opłatę robisz kartą przy stanowisku.