Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Podkusiło mnie i kupiłem Dreame Bot L10 Pro na Alli zamiast Xiaomi Mop Pro w polskim sklepie i teraz chyba żałuję ( ͠° °). Drugie sprzątanie i cyk boczna szczotka przestała działać na prostej drodze. "Clean the side brush" - Oczywiście jest czysta. Albo silniczek spalony albo ten sam problem co występował w D9 gdzie silniczek tracił styk z płytą główną, albo coś co nie przychodzi mi do głowy. Ktoś już miał taki problem? Ciężko się rozbiera taki odkurzacz? Napisałem do Dreame ale nie spodziewam się innych odpowiedzi niż ctrl-v od bota więc nastawiam się na zabawę w rozkręcanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#dreame #xiaomi #odkurzacz #robotsprzatajacy
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gili: Czekam aż Chińczyk wyśle mi nowy silnik bocznej szczotki. Ciężko mi sprawdzić czy silnik dostaje napięcie z płyty głównej bo robot nie chce działać w pozycji do góry kołami a jak podniosę go na tyle wysoko żeby dostać miernikiem do styków to też to wykrywa. W poniedziałek będę miał okazję podłączyć silniczek do odpowiedniego zasilacza więc przynajmniej sprawdzę czy aby na pewno silnik jest sprawny. Generalnie to z jednej strony
  • Odpowiedz
jak podniosę go na tyle wysoko żeby dostać miernikiem do styków to też to wykrywa.


@zagu: nie mogłeś zakleić taśmą czujników?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DOgi: Ogarnąłem krokodylkami. Na stykach nie ma napięcia. Wysłane do polskiego serwisu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vojak: Chińczyk twierdzi, że naprawią to dla mnie. Czekam. Paczka według monitoringu jest już u nich. Jakbym sam to chciał ogarnąć to najpierw rozebrałbym odkurzacz. Obstawiam że jakiś mostek się spalił albo coś. Pytanie czy da się to naprawić czy trzeba wymieniać płytkę. Swoją drogą design z jednej strony spoko, bo wszystkie napędy są zrobione modułowo i można je łatwo wymienić, ale z drugiej strony ten design powodował duże problemy z
  • Odpowiedz