Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 32
199 784 + 31 = 199 815

Nie miałem dziś ani pomysłu ani weny, ale żona mnie wygoniła z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pojechałem wzdłuż bulwarów do S8, tam uznałem, że wrócę prawym brzegiem i to w sumie tyle z tej historii. No i niezmiennie zachwyca mnie, kiedy jadę czymś, co wygląda jak w miarę przemyślana infrastruktura rowerowa (tu ul. Jagiellońska) i nagle droga dla rowerów urywa się bez żadnego ostrzeżenia i podpowiedzi, gdzie jechać dalej. Ciekawe, ile lat jeszcze minie, zanim doczekamy się spójnej sieci dróg rowerowych w Warszawie.

#rowerowyrownik #ruszwarszawa #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1620912406dUUO37xc0QudoGVjjCJQHI.jpg
  • 10
@rozdartapyta: miałem niedawno "przyjemność" jechać takim CPRem w Starej Miłosnej i to wzdłuż ulicy, na której samochód jechał mniej więcej raz na minutę. Na szczęście potem na ul. JPII zrobili bardzo fajny, asfaltowy DDR, więc im wybaczam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ostoja: Ja wczoraj gdzieś w okolicy Szaserów i Wiatracznej znalazłem takie fajne miejsce w którym DDR się kończy krawężnikiem za którym dalej jest trawnik i cholera wie co dalej robić, czy na ulicę czy szukać jakiejś kolejnej DDR. Po przejściu na drugą stronę ulicy i przejechaniu chodnikiem jakichś 300m znalazłem dalszy ciąg DDR, oczywiście oznaczona dopiero kilkadziesiąt metrów dalej przy kolejnym skrzyżowaniu ¯\_(ツ)_/¯
Jak nie zapomnę, to przy okazji postaram się
@rozdartapyta: Nieznajac trasy jadac na mapach, 3 lata temu w Szczecinie prawie sie #!$%@? na trzypasmowke z Prawobrzeza do miasta.
Jakbym nie ogarnął w pore to pewnie tego posta bym nie pisał xD

Ale o co chodzi, jak policja nawet nie ogarnia i daje pouczenia bezpodstawnie xD