Wpis z mikrobloga

Jak mnie to #!$%@? śmieszy, banda debili, co teraz pomstują na elona, idźcie napisać pozew zbiorowy.
To Elon wam wcisnął siłą BTC, doga czy inne gówno, czy sami to kupiliście.
Krypto, miało być jakimś symbolem decentralizacji i wolności, gdzie każdy odpowiada za swój portfel i swoją kasę, a teraz jak spadło to trzeba oczywiście zwalić winę na kogoś. Jesteście #!$%@? dorośli i sami odpowiadacie za to co robicie, nasze "opiekuńcze" państwo wychowało kretynów, którzy myślą, że zawsze im się należy. A kupowali jak #!$%@?, bo im śmieszny pan z internetu tak powiedział.

Dobra. Wyrzuciłem to z siebie, a teraz wstaję, bo się zesrałem ;)
#kryptowaluty
  • 25
Powinien beknąć za manipulację kursem, na normalnych rynkach też dochodzi do takich sytuacji i też są wyciągane konsekwencje - proste.


@Nemrod: a jak by Musk twittował o kupowaniu i jedzeniu kupy bo według niego to fajny pomysł. Zjadłbyś i się zatruł. i co stwierdzasz, że byłeś jednak głupi skoro po twicie jakiegoś muska z ameryki zjadłeś kupę, o której wiadomo, że zdrowa nie jest. czy pozywałbyś jego bo kazał zjeść kupę?
@Nemrod: Ale start on sobie robił jaja z memcoina. a ludzie stwierdzili, że to świetny pomysł co może się nie udać. Nie porównuj tego do manipulacji kursem przez prezesa nbp. Ew. możesz to porównać do tego, że prezes nbp sobie w wywiadzie śmieszkuje, że niedługo tazosy z pokemonami będą walutą przyszłości.
@Nemrod: w sumie do jakiej manipulacji tam doszło? Elon poinformował, że można zakupić model Tesli za BTC - rynek reaguje na pozytywną informacje, potem stwierdził, że ze względu na ślad węglowy muszą zawiesić akceptowanie BTC - rynek reaguje na negatywny news. Manipulacją by było gdyby pisał, że Tesla dokupiła znowu BTC za kilka miliardów, bo tanio.
Problem w tym, że to nie są manipulacje, tylko rynek zachowuje się jak #!$%@?. On podał informację, tak jak robią firmy, że kontrakt wypalił albo nie. A o piesku, to wiesz, że ktoś gra botami, które jak zobaczą cokolwiek w nazwie DOGE na twitterze Elona to z automatu skupują.
@Nemrod:
@Stachu90: takich mi mniej szkoda niż frankowiczów, o wiele mniej.
Frankowicze :
- banki blokowały możliwości wzięcia kredytów w innych walutach
- obiecywały gruszki na wierzbie
- w momencie brania kredytu była to faktycznie fajna przejrzysta oferta, nikt nie spodziewał się wzrostu kursu.
- po kredyt idziesz do banku, zazwyczaj jedyne co potrzebne to twój podpis i kilka papierków, oraz wiedzieć ile i gdzie wpłacać.

Memecoiniarze:
- mają wybór co zrobić