Wpis z mikrobloga

  • 987
@medix tak się składa że tak, nazywa się to dur brzuszny i ogólnie powoduje sraczke. Zaszczepiłem się 2 lata temu lacac do Wietnamu żeby nie spędzić połowy wycieczki na kiblu. A teraz zaszczepiłem się na covida żeby nie spędzić tygodnia w łóżku łapiąc powietrze jak karp w wannie.
  • Odpowiedz
@MiKuna: albo 2 miesiące jak moj kolega. Albo miesiac w tym tydzien pod respiratorem jak moja kolezanka. Smialismy się po tym jeszcze tydzień
  • Odpowiedz
@medix: jakby wynaleziono szczepionkę na katar, to bym była pierwsza w kolejce :P Aha, i czy katar alergiczny też się liczy? Bo jeśli tak to odczulanie to w sumie taka szczepionka... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
na sraczkę i katar też się zaszczepiliście? beka z owczego pędu


@medix: Tak, co roku szczepie się na grypę. Ryzyko wynikające ze szczepienia jest tak małe że warto nawet w celu obniżenia ryzyka tygodniowego leżenia w łóżku z temperaturą i katarem.
  • Odpowiedz
czy katar alergiczny też się liczy? Bo jeśli tak to odczulanie to w sumie taka szczepionka


@nocnica: dlaczego nie napisałaś, że zastrzyk się bierze wtedy co dwa tygodnie/miesiąc? ()

  • Odpowiedz
A teraz zaszczepiłem się na covida żeby nie spędzić tygodnia w łóżku łapiąc powietrze jak karp w wannie.


@czechu: mnie trzymało miesiąc, a ledwo mówię kolejne trzy tygodnie od przejścia większości objawów, więc tak jednak może być trochę więcej XD
  • Odpowiedz
@medix: Będę pierwsza w kolejce po szczepionkę na katar. Dziecko mogę szczepić co miesiąc tylko, żeby tego cholernego kataru nie miało.

Poproszę jeszcze jakąś szczepionkę na boleriozę.
  • Odpowiedz