Wpis z mikrobloga

Dosłownie w tej chwili na kanał wskoczyła recenzja (dziś bez kamery).
I dobrze, bo dzięki temu #zakola nie oślepiają :-)

Nowe Residenty jak dla mnie z Residentami per se wspólną mają tylko nazwę i kilku bohaterów. Seria poszła już w taką stronę, że nie wierzę, że poza remake’ami otrzymamy prawdziwą grę z zombiakami w roli głównej. Ale – cóż, mamy to co mamy, a to co mamy – wcale nie jest złe!

Można uronić łezkę, że mamy tutaj bardziej przygodówki z elementami horroru, aniżeli właśnie survival horrory, ale po jej wytarciu wracamy go gry i jak w przypadku samego Village bawimy się świetnie!

Village - pomimo nienajlepszego początku - gra rozwija się i rozpędza w naprawdę dobrym kierunku. Ograłem, skończyłem - i byłem zadowolony! Warto!


Obserwujących #gpt - Zapraszam do recenzji!

#residentevilvillage #capcom #steam #gry
  • 3
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arkadikuss: już? Więc jest to krótka, liniowa gra, najlepsza jest grafika i wiadomo filmiki, ale gameplay kuleje bo jest to jakby interaktywny film, dobrze kombinuje? No nie ważne, wiadomo każdy lubi co innego, ale mi podobały się te stare części gdzie trzeba było sporo się namyślić i napocić strzelając bo amunicji i lekarstw nigdy nie było wiele, ogólnie uważam, że teraz jest jakby regres w tworzeniu gier, rozwija się tylko grafika,
@Shmoikel ale w 8 tez brakuje amunicji i lekarstw nawet na standardowym poziomie. Nie jest łatwo. Teraz gram 2 raz, dla zabawy z pistoletem i karabinkiem na nieskoncozna amunicje na pzoi9mie survival i pomimo tych broni to nie jest wcale latwo. Trzeba trochę kombinowac, ukladac taktykę na walki ,nie ma bezmyslnefogo strzelania .