Wpis z mikrobloga

We wrześniu wracam do iPhona 13, mój oneplus 6t to jest całkiem dobry telefon ale ja bardzo lubię mieć nowy soft na telefonie, kilka aktualizacji było naprawdę słabych, dodatkowo 3 obiecany update do androida 11 to obsuwa cały jeden boży rok, chyba tam jakiegoś juniora przypisali do tego taska, ja rozumiem ze dostaje security update i te wychodzą ale to też są łatki od googla. Czekam na dobry telefon z androidem z ofertą kilkuletnich aktualizacji czyli jeszcze pewnie z 5 lat, trudno dopłacę te 1200zł i będę miał telefon na 4 kolejne lata, jedyne czego mi żal to lubię mieć duży ekran ale chyba wygrywają coroczne updejty.
#oneplus #oneplus6t #android
  • 6
  • Odpowiedz
@SpeaRRR: to i tak jeszcze nie tak źle, jeszcze rok i też nie będzie miał niczego.
@Rudix znam ten ból (5T), przez ostatnie pół roku obiecanego wsparcia nie było żadnej aktualizacji, pomimo tego, że obiecali że będą przez cały okres trwania ich wsparcia. To ostatnia aktualazja i tak wprowadziła przestarzałe poprawki bezpieczeństwa chyba 3 miesiące wstecz w porównaniu do tego co wypuszczali w nowszych telefonach. Miała się pojawić jeszcze jedna, ale
  • Odpowiedz
@neufrin: Dokładnie tak to u mnie wygląda. Tak naprawdę oneplus ma jeszcze dwie zalety, szybki soft(przy czym bardzo ograniczony wizualnie) i niższa cena bo na promocji da się go kupić dużo taniej a z chin to już nawet poniżej 2k, chociaż ostatnio widziałem poco X3 i przyznam że jak 1400zl to super telefon, szkoda tylko że ci to i tak dostaną jedną dużą aktualizację ale płacimy 60% ceny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ks2m: w teorii google skoro robi Whitechapel to chociaż można mieć nadzieję. Zobaczymy co powiedzą na google Io albo co w pixelku 6 wyladuje
  • Odpowiedz