Wpis z mikrobloga

Heja Mirki. Czy ktoś wie jak naprawić pliki mov? Chyba już się nie da. Jeden udało mi się naprawić ale innych ni huhu. Rozmiar normalny itd. no ale nie da się. Jakieś rady? Inne programy? Sposoby? Ktoś ma kamerke eken h9r i wie jak można nagrywać filmiki dłuższe niż 10 minut albo żeby po 1.5 h nagrywania nie psuły się filmy? :p
#pytanie #komputery #aliexpress
  • 5
@Prostozchin: też tak myśle. Właśnie sprawdzam karty. Wydaje mi sie ze jedna może byc uszkodzona bo mam tak ze jak zgrywam na albo z to po kilkuanstu minutach predkosc spada z 10 mb/s do 2 xd cos #!$%@? jest. Ale mam jeszcze inne karty. tylko zapis i sprawdzanie tego długo trwa.
@Prostozchin: właśnie tym programikiem sprawdzam. I jedna karta po 30 minutach ladnie ma 11 mb/s. Jest wolna ale nie zalezalo mi na szybkosci. Bardziej na pojemności. Myslalem, że spadki są przez stary czytnik kart. Ale sprawdze jeszcze druga w tym samym czasie o ile sie uda
@Prostozchin: Sprawdzam dwie jednocześnie. Ide do robotaju. Wróce to ogarne. Jakby błąd był po stronie karty micro sd to w sumie spoko. Łatwiej kupic karte micro sd niż kamerke xd no i to są dwie tanie karty z ali. Chociaż w sumie nigdy sprzęt z Ali mnie nie zawiodł. Jedyny raz jak zepsuła mi się karta micro sd to właśnie z RTV euro AGD. Plus że wyjazd był taki jednodniowy j