Wpis z mikrobloga

According to Hermen Hulst the group has more than 25 titles in development for the PS5—nearly half of which are entirely new IP. “There’s an incredible amount of variety originating from different regions,” Hulst says. “Big, small, different genres.” - wired.com
#playstation #ps5 #ps4 #horizonzerodawn
janushek - According to Hermen Hulst the group has more than 25 titles in development...

źródło: comment_1620836835nx2VU0BF1Qs9F75vC107ip.jpg

Pobierz
  • 16
Later this year, Guerrilla Games will release Horizon Forbidden West, a sequel to its massive 2017 hit Horizon Zero Dawn. While Forbidden West will be available on the PS4 as well, Guerrilla studio director Angie Smets credits the DualSense’s haptics capabilities with allowing special sauce well beyond fast travel and graphical fidelity. ”If you want to take a stealth approach to a combat situation and you dive into long grass,” she
janushek - > Later this year, Guerrilla Games will release Horizon Forbidden West, a ...

źródło: comment_162083729157UWLlCc4GPsrR6BQOmw1L.jpg

Pobierz
Jakość > ilość


@Beeercik: u was nie ma > ani tego ani tego XD

Są gry źle, nie ma źle. Jest ich dużo to źle ale jak jest mało to jest jeszcze gorzej.

Gra wychodzi na PlayStation? Gry na wyłączność to głupota i ograniczenie, normalnie komunizm


Gra PlayStation wychodzi na PC? HEHE JUŻ NIE EKSKLUZYWNA BEKA Z PSIARZY

I tak się kręci bercie koło
Twój kościół PlayStation? xD


@Beeercik: mówi typ co się zachowuje jakby białko Filipa Spensera było jego podstawowym składnikiem diety, weź się odturlaj

Ja na wasz piękny tag nie wchodzę, dodaje tylko jak są multiplatformy albo większe zapowiedzi - chyba to wiesz bo sam o to "zabiegałeś" XD
Dodatkowo wiele razy pisałeś że nie interesują cię te gry i konsole a kolejny raz się mądrzysz jako pierwszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czyli gamepass jednak ch*jowy?


@Ryszardzislaw: Przecież to właśnie była beczka z tego, że dokładnie w ten sposób była przez niebieskich opisywana biblioteka Game Passa i te '40 exów MS w produkcji' ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale że to trzeba w ogóle tłumaczyć bo ktoś dostaje spazmów to eh ( _)
@Beeercik: Od kiedy to zadanie normalnego pytania to dostawanie spazmów? Nikt tu żadnych spazmów nie dostaje. Zdejmij te okulary VR bo jesteś chyba w jakiejś innej rzeczywistości.
Zapytałem po prostu z ciekawości o jedną rzecz, a Ty już jakieś nadinterpretacje tworzysz, eh.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janushek: Gdzie pisałem, że nie interesują mnie te gry albo konsola? Nawet niedawno dodawałem post z grami jakie mam przypisane do konta na przyszłość.

Znajdź mi choć jeden post gdzie mieszam z błotem jakąkolwiek ekskluzywną grę na Playstation.
Nie znajdziesz.

A potem poszukaj takich gdzie napisałem, że ekskluziwy Sony są lepsze od tych Microsoftu.
Takie znajdziesz.

Zadanie normalnego pytania

@Ryszardzislaw: Jeśli dla Ciebie 'gamepass jednak #!$%@??' to normalne pytanie to
Gdzie pisałem, że nie interesują mnie te gry albo konsola?


@Beeercik: kilka razy skoro to zapamiętałem i zawsze odpowiadałeś na to żartem, nawet ostanio pamiętam że napisałeś coś w stylu

do tego czasu się zainteresuje ( ͡º ͜ʖ͡º)


Fajnie że grasz, fajnie że Ci się podoba ale naprawdę nie rozumiem co miał wnieść Twój pierwszy komentarz XD
Mogłeś napisać 5675 innych na podstawie tego cytatu a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powiedział gość dla którego wieczną odpowiedzią na wysokiej jakości exy Sony było "ale gejmpas ma #!$%@? tytułów za grosze" xD


@greven: Poproszę o screeny takich wypowiedzi albo znikaj kłamać gdzieś indziej frustracie.

pamiętam że napisałeś coś w stylu: do tego czasu się zainteresuje ( ͡º ͜ʖ͡º)


@janushek: No to chyba logiczne i rozsądne, że kupię ps5 jak już nazbiera się większa liczba exów, które chce