Wpis z mikrobloga

@marv0oo jutro będzie prezentacja gry, chociaż to dużo powiedziane gdyż pewnie będziemy mogli ujrzeć scenariusz bitewny, który widzieliśmy już wcześniej na krótkim filmiku. Z poprzedniego trailera wywnioskowano, że będziemy mieli dostęp na starcie do 3 frakcji, Kislev, Cathay i bogów chaosu. Mam nadzieję, że będzie jeszcze czwarta frakcja o której nie wiemy.
jutro będzie prezentacja gry,


@Aztec26626: a no tak, jutro ma być prezentacja. Mi się pomyliło i myślałem, że to dzisiaj i się dziwiłem, że jest tylko trailer

Kislev, Cathay i bogów chaosu

Kislev to wiadomo, sam wstawiałem screena z leaka, gdzie jest armia kislevu z carycą, Cathay też pewnie, ale mnie ciekawi jak będzie z bogami. Dadzą nam na start 6/7 frakcji? Bo chaos niepodzielny to niejako chaos warriors z WH1
@Magpie: @Cxaxu: @Badass: dobra, nie wiedziałem, że info o 4 osobnych frakcjach chaosu jest oficjalne.
Ale z tym chaos undividet to dziwne. Czyli co? Chaos Warriorów zostawią w takim ujowym stanie jak są teraz i będą gnić, a nowy chaos undivided będzie bez Archaona? Jakoś mi to nie pasuje
A z tym trailerem to wyszło tak że, przypadkiem wstawili na Facebooka dzisiaj xD zanim usunęli to ludzie pościągali i latało to po całym internecie, więc postanowili i tak już wstawić oficjalnie


@Badass: xD widzę, że ostatnie ~1,5 roku w gamingu, to 1,5 roku leaków xD praca zdalna ogłupia ludzi xD
@marv0oo: Nie wiem jak to będzie wyglądać, ale strzelam że chaos niepodzielny z 3 części to będzie aktualizacja chaosu z poprzedniej części z dodanym nowym lordem. A jak nie będzie ktoś miał poprzedniej części to dostanie chaos tylko z tym jednym nowym lordem