Wpis z mikrobloga

Można zrobić godny pochówek bez katolickiego klowna w sukience? Można.

Bronisław Cieślak, ruszył w swoją ostatnią podróż. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się dziś o godz. 13.00 w kaplicy na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie. Rodzina zdecydowała się na pożegnanie o charakterze świeckim, bez księdza za to z mistrzem ceremonii.

#katolicyzm #religia #kultura #ciekawostki
robert5502 - Można zrobić godny pochówek bez katolickiego klowna w sukience? Można. 
...

źródło: comment_1620814726VpVRVUdOgVV79DdrTEAw2g.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@robert5502: ludzie skąd w was tyle jadu xD Chłop wybrał sobie widocznie jak chciał zostać pochowany i miał do tego prawo a wykopki już skaczą ze szczęścia bo ksiądz nie zarobił. Wszędzie wpychana ta anty chrześcijańska propaganda. Jak ktoś wierzy to niech sobie wierzy a jak nie to nie
  • Odpowiedz
@robert5502:

Można zrobić godny pochówek bez katolickiego klowna w sukience? Można.


Odkrycie roku xD ze średniowiecza sie urwaliscie? I nad czym tu sie w ogóle podniecać - prywatna sprawa denata i jego rodziny.

Odreagowujecie jakies swoje frustracje i jestescie przy tym zalosni. Chcecie miec taki pogrzeb to zawczasu o takim pomyślcie i przestańcie nienawistnie pluć jadem dookoła
  • Odpowiedz
@robert5502: Jakie trzeba mieć żałosne życie by się spuszczać że ktoś sobie nie życzy czarnego na pogrzebie,jak widać po ty wszystkich plusach polactwo to jednak żałosne robaki w sporej części
  • Odpowiedz
Będzie mi bardzo przyjemnie być pochowanym bez księdza i całej tej hucpy. I piszę to jako katolik. Nie chcę po prostu, by w razie W, żona się musiała szarpać z jakimś klechą, że ojojoj proszę Pani, denata często w kościółku nie widziałem, koperta musi być grubsza, no i otwarcie bramy hurrr durrr, no ni wim ni wim mlask mlask. A goń się czarna stonko, Panu Bogu różnicy nie robi gdzie i jak
  • Odpowiedz
  • 0
@robert5502 07 był zajebisty do samego końca i ciałko też miał zajebiste.

Też chciałbym być pochowany, bez chochoła w sukience. Na cholerę mi taki burak, który nawet na moim pogrzebie, będzie haracz ściągał uj wie na co.. Na szczęście mi to nie grozi. Apostazja daje ten przywilej.
  • Odpowiedz