Wpis z mikrobloga

Hej. Z różowym szukamy nowych telefonów do 1500 zł - średnia półka. Myśleliśmy nad:
1. Realme 8 pro 8+128gb
2. Redmi note 10 pro 6/64gb - podobno strasznie się wygina
3. Samsung Galaxy M52 - ten trochę przekracza budżet.
Czy możecie mi coś polecić bo sprzedawca w RTV wkręcał mi że te telefony są słabe i sie przegrzewają przez to że mają nowe procesory a najlepszy jest VIVO Y70 za 810 zł ze Snapdragonem 6.. Widziałem Poco xp3 ale nie podoba mi się.
Pomóżcie mi zależy na dobrym procesorze i wsparciu systemy przez dłuższy czas a różowemu na dobrym aparacie.
#smartfon #smartfony #redmi #realme #samsung #jakitelefon
  • 15
  • Odpowiedz
@ks2m: zauważyłem poć jego gadce. Sam pracowałem za łebka w call center i jestem wyczulony na „zamykanie sprzedaży”.
Btw nie chcę telefonu powyżej 1500 zł, to jest taka moja symboliczna granica. Jak dołożę 200 zł to potem bede sie zastanawiał czy nie dołożyć 2000 zł do iPhone
  • Odpowiedz
@Dondesta: Przesiadłam się na niego z IP XSMAXA i w zasadzie podoba mi się porównywalnie a nawet bardziej, bateria szybko się ładuje i długo trzyma, aparaty też czad, bardzo intuicyjny i płynny.
  • Odpowiedz
@Dondesta: nie bierz typowych chinoli. Bebechy mają super i na papierze wygląda to świetnie, ale z softem, updatami problemy. Lepiej wziąć coś od oklepanych "topowych" producentów. Bebechy będą gorsze ale przynajmniej np powiadomienia będą ci działać a nie jak w chińskich wynalazkach gdzie wszystko działa sobie jak chce a producent nie ma czasu łatać bo klepie już kolejny model.
  • Odpowiedz