Wpis z mikrobloga

Dziżus k---a ja p------e. Od pół roku powracający błąd EPC i ASR, najpierw kalibracja przepustnicy, 2 tygodnie spokoju, wymiana przepustnicy, miesiąc spokoju, wymiana wiązki przepustnicy, miesiąc spokoju. Jakieś k---a pomysły? Octavia II 1.6MPi z gazem. Już mam dość k---a.
#samochody #skoda #motoryzacja
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MZ23: zawsze się zaczyna od gazu
jakby to miała być przepustnica to czyszczenie i kalibracja powinny zdać egzamin, skoro tak nie było to już się pewnie skasztaniła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MZ23: o kurde, to mnie zaskoczyłeś bo vdo dają na pierwszy montaż i nie jest wcale tania

to co tam poza błędami na desce się dzieje
  • Odpowiedz
  • 0
@Pangia: Generalnie ta sprawa się ciągnie u znajomego mechanika, ale w-------y jestem, że trwa to tyle czasu, a usterka jak była tak jest. Deska błąd EPC, raz na czas ASR. Przykład z dzisiaj - wpadło ASR, podjechałem na stację bo miałem zatankować, auto zgaszone. Po odpaleniu wszystko git i po kilku km wskoczyło tylko EPC. Jak wrzuci tryb awaryjny to oczywiście mocy brak. Coś gdzieś czytałem, że jest jakaś zafajdana
  • Odpowiedz
  • 0
@SpalaczBenzyny: Oczywiście za każdym razem błędy są odczytywane, ale nie mam ani wiedzy ani pamięci żeby Ci przytoczyć wszystko dokładnie. Na początku na bank były błędy przepustnicy, później przewinął się czujnik położenia wału (chyba), po samym błędzie ASR sterownik pokazywał zbyt bogatą czy tam zbyt ubogą mieszankę.
  • Odpowiedz