Wpis z mikrobloga

Czy ktoś korzystal z #fitboxy? Od poltorej miesiaca pisze do nich o zwrot pieniedzy za brak dostarczonej diety. Raz mi babka odpisala, ze przeprasza za klopoty i przelew zostanie natychmiast zrobiony. Minely 2 tygodnie i jak nie bylo tak nie ma.

Nie polecam tej diety. Jak macie mozliwosc to nawet w to nie wchodzcie.
#krakow
  • 8
  • Odpowiedz
@TheThisMan: Mi próbowali wcisnąć kit, ze mi ktoś pudełka #!$%@? XD i wysłali zdjęcie niby z dostawy, ale nie widać żadnej daty ani nie ma innego potwierdzenia kiedy to było robione. Aż się #!$%@? jak pomyśle
  • Odpowiedz
@LJBW603: @TheThisMan:
Nie upadnie tak szybko.
#fitboxy #optimalbox oraz #bialywidelec to ten sam ściek i właściciel

Właścicielem marki FIT BOXY jest Anna Grigorjew, prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Global Trade Anna Grigorjew przy ulicy Hallera 11 we Władysławowie 84-120, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem NIP: 5871155228 REGON: 191151067.


Od jakiegoś czasu korzystam i jest masakra. Na Facebooku ludzie piszą o braku dostaw, braku kontaktu, braku zwrotów, po chwili
  • Odpowiedz
@TheThisMan: I co zwrócili hajs? Mam podobną sytuację... #!$%@?, trzeba się skrzyknąć i jakiś zbiorowy pozew może #!$%@? bo to się w palę nie mieści jak w #!$%@? legalnie lecą...
  • Odpowiedz
@TheThisMan: Dzięki, też już maili nawysylalem, na FB, przez tel i nic ale tak się składa że będę obok ich siedziby się urlopowal i chyba tam podjadę zrobić aferę dla rozrywki
  • Odpowiedz