Wpis z mikrobloga

co wy robicie z tymi okienkami XD


@twinzpl: czysty windows instalowany z tydzień temu. Nawet go nie uruchamiałem od tamtego czasu. Może po raz kolejny update coś #!$%@?ł. Już kilka razy na fizyku update mi bluescreenami rzucał po update - też praktycznie na czystym systemie.
świetne działa wszystko


@droid43210: No ale mi na 7 też świetnie działa wszystko i dlatego się nadal zastanawiam czy warto znów się z tym zmierzyć. Coś działa znacząco lepiej niż na 7?

Obsługuję system na poziomie zaawansowanym ale poprzednie moje starcie z 10 zakończyło się moją kapitulacją po 3 dniach prób - choć to było w sumie dawno już.
@eM-Ka: ja się przesiadłem głównie dla tego że system jest bezobsługowy, wszystkie sterowniki jak i system aktualizują się w tle i nawet człowiek o tym nie wie, z samym działaniem odczułem różnice podczas grania, w niektórych grach na win7 był zawsze jakiś problem podczas gier online na steam, przy 10 problemy zniknęły
@eM-Ka: @twinzpl: @jugihombre: Ja sobie wrzuciłem AME Windows na maszynkę do testów, ale na codzień nie wiem czy bym tego używał. W każdym razie bez tych śmieci w postaci jakiś gówno aplikacji ze sklepu, cortany i innych usług dla gimnazjalistów różnica w działaniu jest kolosalna. W przyszłości najlepiej byłoby sobie samemu zbudować obraz z wywaleniem niepotrzebnych śmieci ale jeszcze nie kminiłem jak. Zużycie ramu na screenie niżej.

wszystkie sterowniki
Pobierz Kryspin013 - @eM-Ka: @twinzpl: @jugihombre: Ja sobie wrzuciłem AME Windows na maszynk...
źródło: comment_1620749807sqlMpVzkWOHJrQFgbD0Kw8.jpg
@Kryspin013: O, dzięki, ten AME Windows prezentuje się na tyle dobrze, że jestem gotowy go sprawdzić. Poczytam najpierw trochę o tym projekcie i pewnie wleci na dysk.

To uczucie jak przy podejściu do nowej dystrybucji linuxa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: mam jakieś narzędzie które wyłącza jakieś tam usługi co jakiś czas kompletnie niepotrzebne w codziennym użytkowaniu czy przy większej potrzebie tego ramu, ale do takiego zużycia jeszcze nie udało mi się dojść ( ͡° ʖ̯ ͡°) podzielisz się sekretem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
edit. mowa o tym co usunąć żeby tak było, bo podejrzewam że ten ame windows aż tak nie zbija