Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: No luzik, właśnie czytam co i jak. Jeśli będzie mi działał szybko i stabilnie dopóki sam czegoś nie s-------ę przy próbach cudowania to mi jak najbardziej odpowiada.

Ludzie się obawiają tego, że może to mieć backdoora (no i słusznie) ale myślę, że łatwiej mi sobie będzie poradzić z ewentualnym backdoorem od ekipy tworzącej AME niż z tymi wszystkimi od Microsoftu i NSA i rzeczami, które mnie po prostu by
  • Odpowiedz
od Microsoftu i NSA i rzeczami, które mnie po prostu by w-------y


@eM-Ka: to polecam się przesiąść na jakąś fedorę lub kubuntu xD

konfiguracja tego to jak zabawa z nową dystrybucją linuxa


@eM-Ka: Nom, żeby wywalić niektóre śmieci jakbyś chciał odtworzyć ich config to dają skrypt, który musisz odpalić z zewnętrznego linuksa bo windows świadomie nie chce pozwolić się wykastrować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: P------ę linuxa. Mimo, że czasami odpalam sobie różne distra z pendrive to nigdy więcej nie zagości u mnie na dysku. Nawet jako drugi do wyboru. Bo mi znowu linux i windows o--------ą wzajemne fucky wucky z bootowaniem czy partycjami i będę musiał wybierać, które dane ratować xd

musisz odpalić z zewnętrznego linuksa


No i dlatego p------ę linuxa ale z miłością, akurat mam na pendrive gotowego do takich właśnie z
  • Odpowiedz