Wpis z mikrobloga

Udzielę się bo jak widzę co niektórzy robią z pieniędzmi #!$%@?ąc w shibe to głowa mała. Mam nadzieje, że posty typu mój pierwszy zakup krypto i #!$%@? tysiąc dolarów w shibe to XD. No więcej mi się tu nie nasuwa. Patrząc na kapitalizacje shibe co najwyżej może czekać podwojenie. Jedna osoba #!$%@? ten token na garba 1 kliknięciem, a żywot tego tokena na tą chwilę dobiegł końca.

FAKT NIE OPINIA

#kryptowaluty #shiba #shitcoin
  • 11
@TRUESHOCK: I taka jest różnica, że 99% wykopków bazuje na tym co mówią ludzie bo się #!$%@? znają. Dla tego portalu każdy spadek równa się tym, że na pewno wzrośnie.
@TRUESHOCK: Ale czego nie rozumiesz. Czy ja gdzieś napisałem, żeby nic nie wsadzać. Sam mam włożone pieniądze jeszcze w o wiele większe szity. Chodzi mi tylko o rozwagę, głupotę ludzi. Coś #!$%@?ło w kosmos, a ludzie bez totalnej wiedzy kupują 1 raz krypto w życiu i #!$%@?ą w to całe swoje oszczędności bo coś nabrało hajpu i ludzie krzyczą ze worth.
@shivals: niestety ale tak to działa dzisiaj, że #!$%@? się po same uszy gdy jest na coś hype :) zobacz taką lune która ma podstawy do tego, aby kosztowała dużo więcej, a kosztuje marne 16$
@TRUESHOCK: Niestety, ale to tak nie działa. Tak działają 2-3 tokeny i to tylko na chwile. Zabawa w nahypowane i te nienahypowane shity to jest czysty hazard nie różni się to niczym od pójścia do zadymionej nory na maszyny. Najważniejsza jest kapitalizacja.